İnternet üzerinden yazdığım şeylerden dolayı bana dava açılabilir mi?

999

Picopat
Makaleler
3
Yer
Turkish Kebab ile şalgam içiyor
40 yıl düşünsem Sosyal'e böyle bir konu açacağım gelmezdi ama yazıyorum. Beyler ben Discord üzerinden sapkın arkadaşları ibret olsun diye trollüyorum. Ama bugün kendisini trollediğim bir arkadaş bana dava açacağını söyledi. Bende korkudan bütün serverlerden çıktım, adamı blokladım ve Discord hesabımı kapattım. Bu arkadaş bana dava açabilir mi? Ayrıca bana kendini kanıtla dediği için kimden geldiğini bilmediğim bir kızın fotoğrafını attım ve reşit değilim.
@PustiPowerV2 Gülme vallaha arkam 2,5 atıyor.

Son düzenleme:

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Kendisi küfür etti mi? Sapkın arkadaşlar derken? Bu arada etmesi çok zor.

LerFly

Centipat
Aslında açabilir. BTK denilen bir kurum olduğu için ve adalet teknolojiye biraz kaydığı için açabilir ama göz korkutmak ise boşver gitsin.

Emreöztrk

Femtopat
40 yıl düşünsem Sosyal'e böyle bir konu açacağım gelmezdi ama yazıyorum. Beyler ben Discord üzerinden sapkın arkadaşları ibret olsun diye trollüyorum. Ama bugün kendisini trollediğim bir arkadaş bana dava açacağını söyledi. Bende korkudan bütün serverlerden çıktım, adamı blokladım ve Discord hesabımı kapattım. Bu arkadaş bana dava açabilir mi? Ayrıca bana kendini kanıtla dediği için kimden geldiğini bilmediğim bir kızın fotoğrafını attım ve reşit değilim.
@PustiPowerV2 gülme vallaha arkam 2,5 atıyor.

Hocam ne yazdığınıza bağlı.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
Kendisi akla hayale gelmeyecek fanteziler söyledi ve "sapkın" derken abaza demeye çalıştım.
Sana küfür etti mi peki? Bana bunu söylemen yeterli.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
Yukarı