İnternet var fakat girilmiyor

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Bugün Intel'in geçen hafta veya 2 hafta önce gelen Wi-Fi ve grafik driverlarını güncelledim. Güncelledikten sonra internet hızım 50 Mbps olmasına rağmen hiçbir şekilde kullanamıyorum. Ne Twitter'da fotoğraf ve video açabiliyorum, Twitch'de hiçbir şekilde yayın izleyemiyorum 360P'de bile takıla takıla izliyorum. YouTube'da 480P alarak izliyorum. Facebook'da görüntüler zaten birbirine giriyor. Modemi güncelledim Driver'ları güncelledim Windows'un gelen güncellemelerini yaptım fakat hiçbir şekilde verim alamıyorum. Hele ki Wi-Fi hızım geceleri 1 ile 3 Mbps arasında git gel yapıyor hiçbir şekilde evimde Wi-Fi ile internete giremiyorum kendi mobil veri hızım bile düşük. Tek bağlantı yaptığım yer bilgisayarım fakat artık bugünde onun için fatiha okudum. Google'a bile yarım dakikada bağlanıyor bugün hızım acayip yavaşladı internete girmekte çok zorluk çekiyorum. İnternet sağlayıcım olan Türk Telekom'la görüştüğüm zaman sorun olmadığını modem firması ile görüşülebileceğini iletiyorlar arıyorum modem firmasını onlarda ya kardeşim biz de ne sorun olacak yallah internet sağlayıcısına gidin diyorlar resmen adamlar şunu dedi Türk Telekom sizinle uğraşmak istemiyor yalan söylemiş abi sana deyip kapattı. Artık internet sağlayıcım ve modemimi değiştirmekten başka bir çare kalmadı imkanım olduğu zaman bir daha Türk Telekom kullanırsam bu firmalar gibi olayım. Şu an aldığım hız 50 Mbps fakat 1 Mbps internetten farkı yok.

Intel'in eski driverlarını yüklemem için ne yapmam gerekiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı