İnternet yalnızca benim odamda çekmiyor

Kcohsway*

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar bir sorunum var. Lenovo Ideapad 510 adlı dizüstü bilgisayarı kullanıyorum ancak internet sıkıntım başladı son 2 aydir.

Sorun şu:

İnternet benim odamda çekmiyor (ki modem salonda ve odam salona çok yakın ) ama yatak odasında ( modeme en uzak yer ) çok rahat çekiyor. Nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Herkese selam arkadaşlar bir sorunum var. Lenovo Ideapad 510 adlı dizüstü bilgisayarı kullanıyorum ancak internet sıkıntım başladı son 2 aydir.

Sorun şu:

İnternet benim odamda çekmiyor (ki modem salonda ve odam salona çok yakın ) ama yatak odasında ( modeme en uzak yer ) çok rahat çekiyor. Nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.
Wİ-Fİ sürücün güncel mi?

Sorun şu:

Merhaba hocam Wi-Fi ve Bluetooth driveri güncel mi? Eğer değilse, laptopunuzun modelini desteğe yazın driveri güncelleyin. Resmi Lenovo Dizüstü Bilgisayarı, Aksesuarları ve Bilgisayar Desteği - Lenovo Support TR

Bazen duvarlar çok etkiliyor hocam istersen evin krokisini yap bize basit bir şey olsun modemin yerini de söyle orada yorumlayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı