"İnternet yok, güvenli" hatası

Sabah oturdum ve ders vakti gelene kadar oyun oynayacaktım fakat bu hata ile karşılaştım.

Bende de sürekli öyle bir hata oluyor genelde görev çubuğundaki Wi-Fi simgesine sağ tıklayıp sorun gider diyorum yaklaşık 30 saniyede düzeliyor.

Modemi resetleyin, benim öyle olmuştu. Yoksa 192.168.1.1 sitesine girip modem arayüzünden hızlı kurulum yapınca düzeliyor.

Ben öyle bir hata olursa ya modemi kapatıp açarım ya da bilgisayarda ki hard reset tuşuna 1 kere basarım sonra sesleri gidince yeniden açarım (laptop)

Laptop mu masaüstü mü?
Masaüstü.
Bende de sürekli öyle bir hata oluyor genelde görev çubuğundaki Wi-Fi simgesine sağ tıklayıp sorun gider diyorum yaklaşık 30 saniyede düzeliyor.
Oohoo onu kaç defa yaptım.
Modemi resetleyin. Açıp kapamayı da deneyebilirsiniz. Ayrıca hiç modem ayarlarıyla oynadınız mı? Bazen internette kesilmiş oluyor.

Açıp kapadım ve resetlersek ne oluyor korkuyorum ondan.

Masaüstü.

Oohoo onu kaç defa yaptım.

Açıp kapadım ve resetlersek ne oluyor korkuyorum ondan.

Modemin arkasındaki küçük tuşa kürdanla basın açıp kapanacak varsayılan ayarlara dönecek ve şifre modemin altında yazar o olacak bu sıfırlama işlemi modem üzerinde yaptığınız tüm ayarları varsayılan değere çevirir herhangi bir kurulum gerekmez sadece şifre sıkıntı çıkarır oda modemin altında yazıyor.
Ek olarak Windows'da Wi-Fi yerine sağ tıklayıp "ağ ve internet ayarları öğesini açın" seçeneğine basın ardından en altta "ağ sıfırlama" tuşu var ona basıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı