"İnternet yok, güvenli" hatası

Görmedim pardon.

Sorun değil.
Modemin arkasındaki küçük tuşa kürdanla basın açıp kapanacak varsayılan ayarlara dönecek ve şifre modemin altında yazar o olacak bu sıfırlama işlemi modem üzerinde yaptığınız tüm ayarları varsayılan değere çevirir herhangi bir kurulum gerekmez sadece şifre sıkıntı çıkarır oda modemin altında yazıyor.
Ek olarak Windows'da Wi-Fi yerine sağ tıklayıp "ağ ve internet ayarları öğesini açın" seçeneğine basın ardından en altta "ağ sıfırlama" tuşu var ona basıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Peki bizden para alırlar mı ya da bir sorun çıkar mı?

Sorun değil.

Peki bizden para alırlar mı ya da bir sorun çıkar mı?

Hayır neden para alsınlar 😅 telefonu nasıl reset atıyosanız oda böyle bir şey.
Modem açıkken arkasında iğne deliği gibi bir yer var ona kürdan yardımıyla basılı tutun ışıklar yanıp söndüyse çekin ve açılmasını bekleyin bu 1 dk sürer şifre eğer değiştirdiyseniz şu anki şifre olmaz modemin altında adı ve şifresi yazıyor onu da 192.168.1.1'den değiştirebilirsiniz.

Hayır neden para alsınlar 😅 telefonu nasıl reset atıyosanız oda böyle bir şey.
Bilgisayarda pasif müşteri bilgilendirme diye bir site açıldı ve bu abonelik müşteri talebi doğrultusunda pasif hale getirilmiştir diyorrr naptınız siz ya!?
Bilgisayarda pasif müşteri bilgilendirme diye bir site açıldı ve bu abonelik müşteri talebi doğrultusunda pasif hale getirilmiştir diyorrr naptınız siz ya!?
Ayrıca telefondada İnternete giremiyorum.

Bilgisayarda pasif müşteri bilgilendirme diye bir site açıldı ve bu abonelik müşteri talebi doğrultusunda pasif hale getirilmiştir diyorrr naptınız siz ya?

Ayrıca telefondada internete giremiyorum.

Daha detaylı anlatır mısınız bu adımlar herhangi bir sorun çıkarmaz siz yanlış bir şey yapmışsınızdır.

Sorun tam olarak ne anlatın korkuyorum demekle bir şey yapamayız.

Ya dedim ya bu abonelik müşteri talebi doğrultusunda pasif hale getirilmiştir diyor ilk başta modemi resetledim sonra ağ sıfırla yaptım PC'den sonra PC yeniden başladı sonra yine internet yok güvenli diyordu sonra ise bu site açıldı pasif müşteri bilgilendirme diyeeee ben şimdi ne yapacağım acaba?

Ya dedim ya bu abonelik müşteri talebi doğrultusunda pasif hale getirilmiştir diyor ilk başta modemi resetledim sonra ağ sıfırla yaptım PC'den sonra PC yeniden başladı sonra yine internet yok güvenli diyordu sonra ise bu site açıldı pasif müşteri bilgilendirme diyeeee ben şimdi ne yapacağım acaba?

Ağ sıfırlama ve modem resetleme herhangi bir sorun çıkarmaz 2 3 hafta bir düzenli olarak yapıyorum sorun çıkmıyor, bir tek ben değil herkes yapıyor. İşin içinde başka bir şey var. Müşteri hizmetleriyle konuşun.

Geri
Yukarı