İnternete bağlıyken bildirim gelmiyor

EREN CAN GÜL

Femtopat
Daha fazla  
İnternete bağlı oldum halde ne YouTube'dan ne WhatsApp'ten hiçbir yerden bildirim gelmiyor. Google'da gördüğüm her şeyi denedim fakat bir türlü bildirim gelmiyor. ne yapabilirim?

Telefon için uygulama ayarlarından bildirimleri açın. Bilgisayar için ise tarayıcı ayarlarından bildirimler kısmına göz atın.

İnternete bağlı oldum halde ne YouTube'dan ne WhatsApp'ten hiçbir yerden bildirim gelmiyor. Google'da gördüğüm her şeyi denedim fakat bir türlü bildirim gelmiyor. Ne yapabilirim?

Rahatsız etmeyin gibi özellikleri kapatın, Windows üzerinde odaklanma yardımı bildirim almayı engeller onu kapatın, telefonda ise bildirim ayarlarından tüm bildirimleri etkinleştirin. 3. parti yazılım kullanıyorsanız bildirim ayarlarını engelleyen bir şey vardır kontrol edin.

Rahatsız etmeyin gibi özellikleri kapatın, Windows üzerinde odaklanma yardımı bildirim almayı engeller onu kapatın, telefonda ise bildirim ayarlarından tüm bildirimleri etkinleştirin. 3. parti yazılım kullanıyorsanız bildirim ayarlarını engelleyen bir şey vardır kontrol edin.
hepsi açık onlarında arkadaşlarımın evindeki interneti denedim onlarda bildirim geliyor
Müşteri hizmetlerini arasam sorunu çözebilirlermi?

Son düzenleme:
Otomaik eşitleme açık mı?
Tekrar kontrol etmekte fayda var.

Eşitlenecek hesaplarınızı kontrol edin.
Screenshot_20201231-072510_Opera.jpg20201231_073338.jpgScreenshot_20201231-073047_Settings.jpg

Bilgisayarı veya telefonu yeniden başlatın bilgisayarda odaklanma yardımı açık ise kapatın telefonda bildirim ayarlarında YouTube WhatsApp vs. Bildirimini açın bilgisayarda o sitelerin bildirimi açık olup olmadığın bakın kapalıysa açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı