İnterneti bağlatalı 1 yıl oldu, ücret ödemeden caydım

Yani iptal ettirmek istediğimiz zaman para ödemiyor muyuz? Bizimkisi 2 yıldı sanırım. Ucuz fiyata kullandığım için değiştirmek istemiyorum fakat bu yasayı herkesin bilmesi gerekiyor.

Yani iptal ettirmek istediğimiz zaman para ödemiyor muyuz? Bizimkisi 2 yıldı sanırım. Ucuz fiyata kullandığım için değiştirmek istemiyorum fakat bu yasayı herkesin bilmesi gerekiyor.
Bende bu konuyu insanları bilgilendirmek için açtım. Millet kazıklanmasın diye. İnternetten araştırın yanlış iş yapmayalım.
Bu arada moderatörler başlığı değiştirmiş daha caymadım cayacağım.

Son düzenleme:
1 yıl sonra cayma 52. yasa 4. madde.JPG

4. kısımda belirtilmiş.

Çoğu kişi bunu bilmez. THH çalışanı ve ISS çalışanları dahil bir haberler.

Ek olarak, siz 100 Mbps paket aldıysanız en az 75 Mbps vermeleri lazım. 74 olduğu anda iptal etme hakkınız bulunuyor.

O hangi yasaydı hatırlamıyorum. Bir ara bakmak lazım.

Bende bu konuyu insanları bilgilendirmek için açtım. Millet kazıklanmasın diye. İnternetten araştırın yanlış iş yapmayalım.
Bu arada moderatörler başlığı değiştirmiş daha caymadım. Cayacağım.

Cümle bittikten sonra, yeni cümle başladığında nokta ve virgülden sonra boşluk bırakın yoksa ceza yiyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 675838
4. kısımda belirtilmiş.

Çoğu kişi bunu bilmez.

Ek olarak, siz 100 Mbps paket aldıysanız en az 75 Mbps vermeleri lazım. 74 olduğu anda iptal etme hakkınız bulunuyor.

O hangi yasaydı hatırlamıyorum. Bir ara bakmak lazım.
Daha caymadım moderatörler başlığı değiştirmiş ama caymaya kararlıyım. Bir şansımızı deneyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı