İnterneti kullananları sınırlama

of corpse

Hectopat
Selam arkadaşlar. Kablonet kullanıcısıyım ve modemim Netmaster Infinity 401. sorum şu şimdi ben oyun oynarken çoğu oyunda sabit 39 ping ile 50 ping arasında gidip geliyorum. Fakat internete biri bağlandığında (internetim 25 Mbps) direkt 200 pinglere 300 pinglere bazen 1000 ms i bile aşan pingler görüyorum. Sorum şu ben hariç diğer internet kullananların hızını sınırlayabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz?

Selam arkadaşlar. Kablonet kullanıcısıyım ve modemim Netmaster Infinity 401. sorum şu şimdi ben oyun oynarken çoğu oyunda sabit 39 ping ile 50 ping arasında gidip geliyorum. Fakat internete biri bağlandığında (internetim 25 Mbps) direkt 200 pinglere 300 pinglere bazen 1000 ms i bile aşan pingler görüyorum. Sorum şu ben hariç diğer internet kullananların hızını sınırlayabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz?
O modem kullanılmaz modem değiştirmekte fayda var.

Daşlar. Kablonet kullanıcısıyım ve modemim Netmaster Infinity 401. sorum şu şimdi ben oyun oynarken çoğu oyunda sabit 39 ping ile.

Wi-Fi hızını düşürebilirsiniz. Kabloyla bağlanıyorsanız işinizi görür. Mac adresinden bir işlem yapılabiliyor mu onu bilmiyorum.

Neden hocam?

Kabloyla bağlanmıyorum benim bağlandığımda kablosuz. Gerçekten çok sinir krizi geçirdiğim bir sorun yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kabloyla bağlanmıyorum benim bağlandığımda kablosuz. Gerçekten çok sinir krizi geçirdiğim bir sorun yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kablosuz bağlanmanızın bile bu durumla alakası var aslında. Ani ping yükselmeleri kablosuz bağlantıda çok normal. Kablolu bağlantı sağlayıp WiFi hızını da kısıtladıktan sonra hiçbir probleminiz kalmaz.

Geri
Yukarı