Çözüldü İnterneti Nasıl Yavaşlatabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

16986

Megapat
Makaleler
7
Arkadaşlar interneti kapatmak değil de hızını ciddi şekilde yavaşlatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Torrentle bazı dosyalar indirmek iyi işe yarıyor fakat AKK ye yansıyor. Modem ayarlarından filan bir süreliğine yavaşlatma gibi bir şeyler var mı?

Her seferinde arayıp duramam. Hızı ablamı bilgisayardan kaldırmak için düşüreceğim. Ben bilgisayara geçtiğimde tekrar aramak zahmetli olur.

Tamamdır arkadaşlar sonunda modem ayarlarında hız sınırlaması koymayı buldum. Ablam telefonda yapabileceği işleri bilgisayarda yaptığı sürece (video izlemek, internette takılmak) 100 kb/s hıza ne kadar dayanabilirse (her 10 dakikada daha da düşüreceğim) o kadar bakar bilgisayara sonra ben geçer oyunumu oynarım. Yaşasın kötülük. :D

Tamamdır arkadaşlar sonunda modem ayarlarında hız sınırlaması koymayı buldum. Ablam telefonda yapabileceği işleri bilgisayarda yaptığı sürece (video izlemek, internette takılmak) 100 kb/s hıza ne kadar dayanabilirse (her 10 dakikada daha da düşüreceğim) o kadar bakar bilgisayara sonra ben geçer oyunumu oynarım. Yaşasın kötülük. :D
Hocam siz de ne kötüymüşsünüz :) :)

:dikkatli::dikkatli:

Konuyla alakası yok ama başlığı görünce şaşırmadım değil hani [emoji3]

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı