İnterneti olmayan arkadaşıma nasıl film izletirim?

Jack Lector

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ne kadar doğru bir konu altına yazıyorum bilmiyorum ama, interneti olmayan bir arkadaşımın nasıl film izlemesini sağlayabilirim?
Denediğim yollar:
WinRAR ile dosyayı sıkıştırıp göndermeyi denedim, dosya boyutu yüksek oldu okadar interneti yok indirebilmesi için,
YouTube'a yükleyeyim ordan izlesin dedim (sınırsız YouTube paketi var), bu sefer benim upload berbat inmiyor uzun sürüyor.
Başka sizce nasıl bir yol izleyebilirim? En azından az interneti gidecek şekilde film izleyebilmesi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınız uzakta mı? IDM ile filmi indirip harici HDD veya bellek ile vs. fiziksel olarak ona verebilirsiniz.

Ayrıca kanalı unuttum ama resmi şekilde içinde yüzlerce türk filmi olan bir Youtube kanalı vardı. Oradan Türk filmlerini izleyebilir. Bunun dışında interneti yok ise fiziksel olmadan ona film vermeniz biraz zor.

Netflix kullanıyorsa uygulama üzerinden filmi indirip sonra offline olarak izleyebilir. Bunun dışında USB gibi bir belleğe yükleyip "al kardeşim" diyerek elden vererek izlemesini sağlayabilirsin.

YouTube'a yüklersen büyük ihtimal telife yakalanıp silinebilir.

Arkadaşınız uzakta mı? IDM ile filmi indirip harici HDD veya bellek ile vs. fiziksel olarak ona verebilirsiniz.

Ayrıca kanalı unuttum ama resmi şekilde içinde yüzlerce türk filmi olan bir Youtube kanalı vardı. Oradan Türk filmlerini izleyebilir. Bunun dışında interneti yok ise fiziksel olmadan ona film vermeniz biraz zor.
Aslında normalde öle yapıyordum ama malum şuanda çıkamıyorum dışarıya, ama bu tavsiyeleri söyleyeceğim çok teşekkür ederim 🙏🏻
Netflix kullanıyorsa uygulama üzerinden filmi indirip sonra offline olarak izleyebilir. Bunun dışında USB gibi bir belleğe yükleyip "al kardeşim" diyerek elden vererek izlemesini sağlayabilirsin.

YouTube'a yüklersen büyük ihtimal telife yakalanıp silinebilir.
Şu sıralar onu yapamıyorum, netflix kullanıyor onu yapmış ama sanırım bitirmiş eldekileri 😅 Bana da silinir gibi geliyor ama bakalım, çok teşekkür ederim 🙏🏻

Arkadaşınızın izlemesini çok istiyorsanız sisteminiz yeterse canlı yayın açabilirsiniz. YouTube'dan filmin arkadaşınızada bağlantıyı yollar izler oda.

Upload'ın kötüyse canlı yayın da iyi olmayacaktır. Ayrıca videolar hâlihazırda sıkıştırılmış dosyalar olduğu için ayrı bir sıkıştırma programı ile sıkıştırmak işe yaramayacaktır.
Benim lisedeyken yeni taşındığı için interneti olmayan bir arkadaşım vardı, ona USB bellek aracılığıyla veriyordum. Upload'ınız kötüyse tek düzgün yol bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı