İnternetim 10 kat yavaşladı

fatih5238

Yoctopat
Daha fazla  
Bu bir kez daha olmuştu 2-3 gün önce normalde 30 Mbps internet gelirken şimdi 3 Mbps geliyor. Söylemeyi unutmuşum Wi-Fi kullanıyorum kullandığım marka da Türk Telekom.

Son düzenleme:
Bende aynı sorunu yaşamıştım istasyonlardaki hat yoğunluğundan kaynaklı dedi ve bağlı olduğum istasyonu değiştiler düzeldi sizdeb habersiz yapıyorlar ki paket yükseltin müşteri hizmetlerini arayın çözecektir..

TurkNet destek etiketleyebilirsiniz. Ve fatura vs ödediniz mi? Müşteri hizmetlerini arayıp interneti bu kadar çok neyin kullandığını veya neden bu kadar düşük olduğunu sorabilirsiniz.

Wi-Fi kullanıyorum.

Türk Telekom kullanıyorum.

Hocam bende TT kullanıyorum açıkçası Wi-Fi kullanmak eziyet gibi tabii güzel bir modemin yoksa o yüzden Türk Telekom müsteri hizmetleriyle iletişime geç eğer bir sorun varsa onlar görecektir yoksa kullandığın modemdendir.

Hocam bende TT kullanıyorum açıkçası Wi-Fi kullanmak eziyet gibi tabii güzel bir modemin yoksa o yüzden Türk Telekom müsteri hizmetleriyle iletişime geç eğer bir sorun varsa onlar görecektir yoksa kullandığın modemdendir.
Bu devirde Turkcell Ve Türk Telekom Alınmaz. 40 Mbps aldığım internet 15 Mbps Veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-06_172317242.png
    resim_2022-10-06_172317242.png
    48,5 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı