İnternetin her yeri çocuk

Çözmenin yolu yok. Yapımcıların ilgilenmesi gerekiyor bu sorunlarla ve kitlenin çoğu bu çocuklar olduğu için onların da yapacağı bir şey yok.
bencede haklısın ailelerlerinde ilgilenmesi lazım ve yapımcıların
Bu arada velet dediğim her oyunda küfür eden tipler ve YouTube'nin veletlerle dolup taşması.

Çocuklara hitap eden oyunlar. Dolayısıyla çocuklar oynuyor. Mesela Witcher 3 oynayan kaç çocuk var? Youtube Minecraft sorun olmamalı bence zaten üyeler arası etkileşim olmuyor. Ayrıca çocuk olduğunu düşün, tam sana hitap eden oyunlar/platformlar var sırf senden büyük biri oynamayın oyunları diye bırakır mısın? Onlar da eğlenmek istiyor ne de olsa. Ha tabi ben de bazen karşıma çıkan saçma sapan hareketler yapanlara sinir oluyorum. Ama kendi halinde olan çocuklara kızılmamalı bence

bencede haklısın ailelerlerinde ilgilenmesi lazım ve yapımcıların
Yaşım o kadar büyük olmamasına rağmen ben de çok sinir oluyorum. Oyuna giriyorsun çocuk gitmiş P90 bile kullanamıyor AWP ile adamı vurunca "Hile, hile ehuheu" moduna giriyor. Azıcık akıllarını kullanarak yazsalar veya konuşsalar sorun çözülecek.

Çocuklara hitap eden oyunlar. Dolayısıyla çocuklar oynuyor. Mesela Witcher 3 oynayan kaç çocuk var? Youtube Minecraft sorun olmamalı bence zaten üyeler arası etkileşim olmuyor. Ayrıca çocuk olduğunu düşün, tam sana hitap eden oyunlar/platformlar var sırf senden büyük biri oynamayın oyunları diye bırakır mısın? Onlar da eğlenmek istiyor ne de olsa. Ha tabi ben de bazen karşıma çıkan saçma sapan hareketler yapanlara sinir oluyorum. Ama kendi halinde olan çocuklara kızılmamalı bence
Küçük çocuğun CS:GO, GTA V, Zula oynaması ne kadar mantıklı? Hepsinin yaş sınırı var ve oynamamaları gerekiyor. Mantıklı ve doğru hareket yapanlara da bir şey denmemesi lazım dediğiniz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı