İnternetin her yeri çocuk

Ama veletlerin sıkıntısı aile düşünün yani küfür edip duruyorlar çok ağır küfürler ediyorlar soğutuyorlar
Ailelerinin bir terbiye vermesilazım kırbacı çıkarsınlar :D.

Ne yazsam bilemedim. :D
Ben de bakıyorum internetin her tarafı çocuk. Saygısız gençler. Forum da mesela bakıyorum, yaş 19 ama altın dolar konusunda tavsiye veriyor. Ya da yılların tecrübesi gibi hikayelerini anlatıyor.

Cem Yılmaz aklıma geldi. En eski gösterilerinin birindeydi sanırım.
- İsyanın kime?
- Keke. (Ekskalibur)

Bunları atlatmanın tek yolu (CS'de) kendini sıkıp yüksek ranklara çıkmak. Mesela Silver 4'ken her maç Rus kolsuz ve beyinsiz veletler geliyordu ama Nova3'e çıktım ve hiç velet denk gelmiyor nerdeyse :)

Yüksek fiyatlı oyunları online oynayarak çocuklardan maksimum ölçüde uzak durmuş olursun.
Küçük çocuğun CS:GO, GTA V, Zula oynaması ne kadar mantıklı? Hepsinin yaş sınırı var ve oynamamaları gerekiyor. Mantıklı ve doğru hareket yapanlara da bir şey denmemesi lazım dediğiniz gibi.
CS:gO +17 oyun diye biliyorum ama :D kim takar onları
Bu durumu Cocomelon isimli YouTube kanalının 2.3 milyar izlenmesi ile dünya nüfusunun aşağı yukarı 1/4 ü eden izlenmeleri ile açıklayabiliriz.
Örnek video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence bu video durumu çok iyi özetliyor

Son düzenleme:
Velet kitlesi az olduğu söylendiği için Arma 3 oyununu satın aldım. CS:GO'da genelde 5 fps civarı takılan çocuklarla uğraşmak bir zaman sonra delirtmeye başlıyor...

Velet kitlesi az olduğu söylendiği için Arma 3 oyununu satın aldım. CS:GO'da genelde 5 fps civarı takılan çocuklarla uğraşmak bir zaman sonra delirtmeye başlıyor...
Dostum o yine iyi. Asıl sorun şu:
1591348639841.png

Bu kanalın videolarına girip sıralama ölçütünü en popüler yaparsanız kanalın toplamda dünya nüfusundan fazla izlenmesi olduğunu görürsünüz. Asıl bunlar 13 yaşına gelince ne yapacağız biz :D

Geri
Yukarı