İnternetin iptal edildiğini nasıl anlarım?

Gus Fring

Kilopat
Peder interneti iptal ettirecekti, şuan iptal olduğunu nasıl anlayabilirim? Herhangi bir şekilde internete bağlanamıyorum ve modem arayüzünde önceden değerler yazarken şimdi N/A yazıyor. Ama hala internetin borcu gözüküyor, iptal olsa borçların da silinmesi gerekmez mi? Çünkü borç ödenmeden nasıl kapatacak diye düşünüyorum. IMG_20200921_185829.jpg

Hocam sinyal kesilmiş anladığım kadarıyla iptal olmuş bile.
Borçtan dolayı kesilme şansı var mı? Kesin iptal oldu diyorsanız yeni internet için başvuru yapacağım.
Sinyal gözükmüyor. Bağlantı yok. İnternetiniz kesilmiş.
Borçtan dolayı kesilmez demi? İptal olduysa yıllardır beklediğim an gelmiş demektir.

Modem ters duruyor. Duz mantik. 1 tane guc isigi, 1 tane DSL isigi, 1 tane ethernet ya da Wi-Fi isigi desek. Internet isigin yanmiyor. Sinyalde yok. Gecmis olsun yani. Bu arada o modemide bir vidalasan hocam. Ya da duzunu cevir bir bantla bise yap. Ne yaptin modeme.
Geçmiş olsun değil, benim için kurtuluş oldu. Modem öyle durmazsa internet çekmiyordu ama gerek kalmadı artık.

Borçtan dolayı kesilme şansı var mı? Kesin iptal oldu diyorsanız yeni internet için başvuru yapacağım.
Hangi sağlayıcıdan hizmet alıyorsanız kapanmadan önce arayıp sorun hizmet numarasını verin hat kapandı mı? borcum kaldı mı diye cevaplayacaklardır ayrıca bunları ses kaydı altına alın ve müşteri hizmetlerine söyleyin kayıt altında olduğunu.

Ses kaydını güvenilir bir yere yedekleyin ilerde sıkıntı çıkarsa kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı