İnternetin ışığı kırmızı oluyor

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Paket değişikliği sonrası internet ışığı sürekli kırmızı yanıyor ve internete bağlanamıyoruz, yeni modem geldi onda da bu sorun var, ISS ile akşam halledeceğiz ancak ben bilgisayardan 192.168.1.1 adresinden modem arayüzüne ulaşamıyorum. Bağlantı hatası veriyor, giremiyorum ( Kablolu - Kablosuz ) ama telefondan girebiliyorum, akşam ISS ile halledeğiz telefondan olur mu? Telefondan Keenetic'in uygulaması üzerinden girebiliyorum.

ADSL de kurulu ise VDSL e geçince baştan kurulum yapmak gerekiyor. Eğer yaptınız denemeler sonuçsuz kaldıysa mecbur ISS üzerinden halletmeniz gerekiyor.
Evet aynen bu şekilde yaptım, IP adresi yok hatası alıyorum ve benlik bir durum olmadığı ortada, akşam halledeceğim yalnız dediğim gibi bilgisayardan giremiyorum modem arayüzüne İnternet olmadığı için sadece telefondan Keenetic'in uygulamasından giriyorum, ISS'nin yönergelerini orada uygulayabilir miyim?

Aslında internet olmasa bile modem arayüzüne erişmeniz gerekiyor. Modemde bir sıkıntı olmasın? Kurulum yapıp internet gelmediyse onlar uzaktan da halledebilir. Bu arada DSL ışığı yanıyor mu?

Aslında internet olmasa bile modem arayüzüne erişmeniz gerekiyor. Modemde bir sıkıntı olmasın? Kurulum yapıp internet gelmediyse onlar uzaktan da halledebilir. Bu arada DSL ışığı yanıyor mu?
Ya ben yanlış giriyormuşum, 192.168.1.1 değil, " my.keenetic.net " ile giriyormuşuz. Kurulumu tekrar yapmayın denedim, Internet seçtim, Pppoe seçtim, iss kul adı ve şifre istedi girdim ortalarında internet bağlantısı yok tekrar deneyin dedi ( Hep diyor ) tekrar dene tuşuna bastım kurulum tamamlandı ama internet bağlantınız yok gibi bir şey dedi, yine aynı olaya döndük yani, ISS'den başka çare yok anlaşılan.

Geri
Yukarı