İnternetsiz oyun tavsiyesi

emregece

Femtopat
Daha fazla  
İnternetim 4 ay kesılıcek. Bana offlıne oyun gerek. PC, bilgisayar donanımım ıyı o yonden sıkıntı yok, aklınıza gelen tum oyunları soyleyın. GTA 5 bıle cok az oynadım hayatımda o derece oyun kutuphanem az.

İlgini çekiyorsa Hearts of Iron IV. Fakat modsuz doğru düzgün oynanmaz. Çok fazla (50-60 tane) mod yükleyip 1-2 ay sıkılmadan oynayabilirsin. Sistemin iyiyse Cities: Skylines da 1 hafta götürür.

GTA serisi, klasik. (Modlamaya ilgin varsa GTA için modlar yüklemeyi unutma.) Mount & Blade: Warband oynayabilirsin. Aynı şekilde Warband'a da mod yüklersen oynama süren uzar.

İlgini çekiyorsa Total War serisi de güzeldir. Bu oyunların hepsi büyük ölçüde modlanabiliyor. Modlama oyunu geliştirir ve oynama süreni uzatır. Bu yüzden internet kesilmeden önce olabildiğince mod yüklemek güzeldir.

İlgini çekiyorsa Hearts of Iron IV. Fakat modsuz doğru düzgün oynanmaz. Çok fazla (50-60 tane) mod yükleyip 1-2 ay sıkılmadan oynayabilirsin. Sistemin iyiyse Cities: Skylines da 1 hafta götürür.

GTA serisi, klasik. (Modlamaya ilgin varsa GTA için modlar yüklemeyi unutma.) Mount & Blade: Warband oynayabilirsin. Aynı şekilde Warband'a da mod yüklersen oynama süren uzar.

İlgini çekiyorsa Total War serisi de güzeldir. Bu oyunların hepsi büyük ölçüde modlanabiliyor. Modlama oyunu geliştirir ve oynama süreni uzatır. Bu yüzden internet kesilmeden önce olabildiğince mod yüklemek güzeldir.
warband da 500 saatim var eskıden pc kotuydu onu oynardım , hoi4 bana cok karısık gelıyor age of hıstory ciyim ben :D, cities skylenes a bakıcam , tavsıyelerınız ıcın tesekurler

İnternetim 4 ay kesılıcek. Bana offlıne oyun gerek. PC, bilgisayar donanımım ıyı o yonden sıkıntı yok, aklınıza gelen tum oyunları soyleyın. GTA 5 bıle cok az oynadım hayatımda o derece oyun kutuphanem az.
•Call of Duty 1-2
•Call of Duty:Modern Warfare Serisi
•Call of Duty World At War-Black Ops Serisi
•Call of Duty:Ghosts
•Call of Duty:Advanced Warfare
•Call of Duty:WW2
•Battlefield 3-4-1-V
•Fahrenheit:İndigo Prophecy
•Cry of Fear
•Amnesia Serisi
•Outlast Serisi
•Metro Serisi
•S.T.A.L.K.E.R
•Hitman Serisi
•Euro Truck Simulator 2
•Specs Ops:The Line
•Far Cry Serisi
•Assasins Creed Serisi

•Call of Duty 1-2
•Call of Duty:Modern Warfare Serisi
•Call of Duty World At War-Black Ops Serisi
•Call of Duty:Ghosts
•Call of Duty:Advanced Warfare
•Call of Duty:WW2
•Battlefield 3-4-1-V
•Fahrenheit:İndigo Prophecy
•Cry of Fear
•Amnesia Serisi
•Outlast Serisi
•Metro Serisi
•S.T.A.L.K.E.R
•Hitman Serisi
•Euro Truck Simulator 2
•Specs Ops:The Line
•Far Cry Serisi
•Assasins Creed Serisi
cod ww2 nın hıkayesi cok kısa bu yuzden almaya degmez dıye dusunuyorum , battlefield 1 i alıcam , tavsıyelerınız ıcın tesekurler

witcher 3 wild hunt nasıl ?

cod ww2 nın hıkayesi cok kısa bu yuzden almaya degmez dıye dusunuyorum , battlefield 1 i alıcam , tavsıyelerınız ıcın tesekurler

witcher 3 wild hunt nasıl ?
Kesinlikle oynanması gerek.
•The Witcher Serisi
•God of War Serisi
•Red Dead Redemption 2 (uzun oyun istiyorsan kesinlikle al.

Kesinlikle oynanması gerek.
•The Witcher Serisi
•God of War Serisi
•Red Dead Redemption 2 (uzun oyun istiyorsan kesinlikle al.
lenovo ıdeapad aldım 2 hafta once eskiden pc kotuydu sadece ızlerdım :( ama artık tum oyunları oynayabılırım , god of war , witcher bunları kesınlkle oynayacağım , rdr2 de bır basyaptı fakat 150 gb cok fazla hocam 380 gb bos yer var bılgısayarı yavaslatabılır

lenovo ıdeapad aldım 2 hafta once eskiden pc kotuydu sadece ızlerdım :( ama artık tum oyunları oynayabılırım , god of war , witcher bunları kesınlkle oynayacağım , rdr2 de bır basyaptı fakat 150 gb cok fazla hocam 380 gb bos yer var bılgısayarı yavaslatabılır
RDR2 için değebilir.Ama yine de sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı