İnternetsiz Whatsapp Kullanmak

troyn666

Hectopat
İnternete yazdığım zaman popüler haber ve teknoloji sitelerinin çoğunda paylaşıldığını gördüm. Fakat mantığını anlayamadım. Böyle bir şey mümkün mü? Apn ayarı girerek WhatsApp'ı internet paketimiz olmadan kullanabilir miyiz? Hattımda 0 TL var, para kesebileceğini sanmıyorum. Denersem ne olabilir fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternete yazdığım zaman popüler haber ve teknoloji sitelerinin çoğunda paylaşıldığını gördüm. Fakat mantığını anlayamadım. Böyle bir şey mümkün mü? Apn ayarı girerek WhatsApp'ı internet paketimiz olmadan kullanabilir miyiz? Hattımda 0 TL var, para kesebileceğini sanmıyorum. Denersem ne olabilir fikri olan var mı?
Bence mantıksız.

İnternet paketi veya TL yüklediğinizde hepsini toplu olarak kesiyor. Risk atmaya gerek yok zaten birşeyde yemiyor. Otomatik video indirmeyi kapatın yeter size.

İnternet paketi veya TL yüklediğinizde hepsini toplu olarak kesiyor. Risk atmaya gerek yok zaten birşeyde yemiyor. Otomatik video indirmeyi kapatın yeter size.
Öğrenciyim ve ayın 17 sine kadar yükleme yapmam mümkün degil. sadece whatsapp a girmeye ihtiyacım var , 17 sine kadar kullansam 17 sinde yükletince ordan kesermi ? yoksa direk para olarakmi keser sizce ?

Zamanında APN ile ücretsiz internette kullanılıyordu. Ekşi Sözlükte yayılmaya başlayınca el attılar. İllegal bir durum fakat para falan kesileceğini sanmıyorum.

Zamanında APN ile ücretsiz internette kullanılıyordu. Ekşi Sözlükte yayılmaya başlayınca el attılar. İllegal bir durum fakat para falan kesileceğini sanmıyorum.
onu bende eskiden kullanmıştım bir proxy sitesinden haftalık olarak ücretsiz server oluşturup openvpn den onu girerek ücretsiz internet kullanıyordum. ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ve pek internet erişimim yok o yüzden araştıramadım. siz biliyor musunuz?

Güncel olarak çalışan var mı bilemem. Denemek lazım. 3 ay önce falan yapmıştım olmuştu. Onun dışında APN+Psiphon cart curt ile bedava internette yaptım. Hızı çok yavaş ama yoklukta gidiyor. Ücret falan kesmiyorlar. Türk Telekom ve Vodafone'da oluyor galiba. Arkadaşım Vodafone ve güncel olarak yapıyor.

Güncel olarak çalışan var mı bilemem. Denemek lazım. 3 ay önce falan yapmıştım olmuştu. Onun dışında APN+Psiphon cart curt ile bedava internette yaptım. Hızı çok yavaş ama yoklukta gidiyor. Ücret falan kesmiyorlar. Türk Telekom ve Vodafone'da oluyor galiba. Arkadaşım Vodafone ve güncel olarak yapıyor.

Özel mesaj atamadığım için buradan yazmak zorunda kaldım, acaba arkadaşınız ile nasıl iletişime geçebilirim, instagram adresi varsa özelden verebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı