Internette 150 TL'ye satılan RGB mousepadler

Edwick

Centipat
Yer
.
Daha fazla  
Meslek
10.Sınıf öğrencisi
Internette bulduğum markasız bir RGB mousepadi almayı düşünüyorum. Kullanan tavsiye eden var mı?

@ParliaMêrt Hocam mouse üzerinde rahat kayıyor mu? Silindir şeklinde sarilarak geldiği için ürün buruşuk veya kabarık mı geliyor?

@ParliaMêrt hocam mouse üzerinde rahat kayıyor mu? Silindir şeklinde sarilarak geldiği için ürün buruşuk veya kabarık mı geliyor?

Ne buruşukluk oldu ne de kabarıklık ürünü çok sıkarak dürmemişlerdi benim aldığımda ve 2 kat poşet sarılıydı. Bu mousepad üzerinde Rampage shine kullanıdm ve güncel olarak Rival 600 kullanıyorum fare gayet rahat hareket ediyor ama uzun aldığıma bir tık pişmanım bu fiyatın üzerine o zamanlar biraz daha koyup SteelSeries'in RGB mousepadini alabilirdim (şimdi fiyatlar uçmuş benim aldığım zaman 250 TL ydi). Kısaca olarak + ve eksilerini anlatırsam.
+RGB'si ve uzunluğu güzel, fare üzerinde güzel kayıyor.
-Çok fazla kirleniyor (kullanıma göre değişir tabii)

Buyurun hocam şu an 125 TL. Bir şey daha eklemek istiyorum ürünün yorumlarında gördüm ürünün köşeleri biraz bükük geldi yazmış aynı şey bende de vardı eğer size de öyle gelirse köşelere ağır bir şey koyun (su dolu bardak olabilir veya dolu bir kavanoz) 1 saat falan bekletin düzeliyor.

Buyurun hocam şu an 125 TL. Bir şey daha eklemek istiyorum ürünün yorumlarında gördüm ürünün köşeleri biraz bükük geldi yazmış aynı şey bende de vardı eğer size de öyle gelirse köşelere ağır bir şey koyun (su dolu bardak olabilir veya dolu bir kavanoz) 1 saat falan bekletin düzeliyor.
Hocam çok teşekkür ederim sizi de işinizden alıkoyduk. Yardımlarınız için minnettarım.

Geri
Yukarı