İnternette gezinirken sürekli reklam çıkıyor

Cihat 53

Hectopat
Daha fazla  
İnternette mesela bir sitede herhangi birşeye tıkladığımda reklam açılıyor yan sekmede, bu reklamlar activities.aliexpress veya youradexchange gibi reklamlar açılıyor Combofix ve malwarebytse gibi programlarla tarama yaptım bulunan tehditleri temizledim. Trend micro ile de tarama yaptım bir türlü sorun çözülmedi. Google chrome'un ayarlarını resetledim kaldırıp yeniden kurdum yine aynı diğer tarayıcılarda da aynı sorun.

@MF @Recep Baltaş @Murat5038

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planda çalışan reklam uygulaması olabilir onu bulmaya çalışın. Genelde program indirdiğin zaman içinde reklam uygulaması oluyor sen programı yüklerken onu seçiyorsun ve oda yükleniyor.

Birdaha en baştan taratmam lazım bilgisayarı sonuçlarda şuanda hiç bişey gözükmüyor ilk taradığımda birşeyler bulmuştu silmiştim ama şuanda hiçbir şey bulunmuyor.
Bulduklarını silin diye nerede söyledim? Ayrıca 2. rapor sonucunda silinebilecek birşey yok. Sonuçları paylaşın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı