İnternette iş bulmak

N0trealkingz

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 14 yaşında yazılım ile uğraşan biriyim amatör olarak Visual Studio'dan C# üzerine çalışıyorum normalde iş aramıyordum fakat dedem yatalak hasta olunca dedemin harcamaları arttı. Sadece beni okula dolmuşla götürüp getirebilecek kazancı olan bir iş arıyorum. Sizce ne yapabilirm?

C# diline hakim iseniz size önerim online oyunlarda bot, koxp vs. programlar yazıp satmanızdır. Bu sayede kendi işinizin patronu olursunuz. Örnek Knigt Online'da Bot Programı yazıp, bu işlerin döndüğü sitede kendinizi tanıtmak. Bazı botların isimlerini vereyim. Ayrıca Source olarakda hazır bulabilirsiniz çogunu. Önemli olan İnject kısmı. Güvenliği aştınızmı zaten bu dile hakimseniz süper işler cıkartırsınız. Afk bot , Farmex bot, KoExt, Bullbot. Rastgelsin.

Gülen kişiler ömrü boyunca bir başarısı olmayıp da olduğunu sanan kişiler sanırım. Boş egoya sahip olanlar ancak sırıtır. :)

Gülünç bir durum değil. Neye gülüyorsunuz anlamadım?
Freelancer olarak minik projeler yapabilirsin. Ya da kripto ile ilgilenebilirsin.
Ya da bir yerde çırak olarak.

@Iskenderun komik olan nedir hocam?
Bionluk gibi sitelerde freelancer olarak çalışabilirsiniz.
İnternette bulma gibi bir zorunluluk yok ise berber gibi yerlerde yarı zamanlı da çalışabilirsiniz.

Adam daha nelerle ilgilendiğini yazmamış, sadece C# ile ilgilendiğini söylüyor. Ona haha attim. Yani sadece amatör C# bilgisi ile para kazanması zor.

Ayrıca Bionluk sitesini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Boşuna üyelik parası vermeye dahi gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı