İnternette kendiliğinden çıkan reklamlar nasıl önlenir ?

• Konuyu başlatan mehmet5559
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
M

mehmet5559

Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar benim sorunum interneti açtığımda nesela youtube girdiğim zaman kaldıramadığım kadar reklam çıkıyor. Kaldırsam video bitiyor kaldırmasam ise video reklamdan izlenmiyor. İnternetten virüs bulaşmıştır dediler. Ama arkadaşlarımdan farklı hiçbir alternatif bir uygulama yada onun gibi bişiy indirmedim. Onlarda virus veya reklam yok ama bende var. Bundan dolayı 3 kere felan format attırdım ama gitmedi. Googleyi felan komple kaldırdım yine gitmedi. Ne yapmalıyım? Hiçbişiy işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adblock yükleyin. Reklamları engelliyor. Sağ tık yapıp istediğiniz pencereyi engelleyebilirsiniz. Eğer çözülmesse tarayıcıyı tekrar yükleyin.

Modemlede alakalı hocam bende tp link eski bir modeli vardı malum bilgisayara tek biz girmiyoruz benim ufak kardeşimde giriyor ve uygunsuz resimler çıkıyor beni delirtti gittim Airtes aldım sorun çözüldü modemide bizle paylaşırsan daha yardımcı oluruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı