İnternette satılan paylaşımlı hesaplar ilerleme konusunda sorun çıkarır mı?

DarkBladeK

Picopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, internette satılan paylaşımlı hesaplardan bir tane almak istiyorum. Bu hesaplar Save konusunda sorun çıkartıyor mu? Hesaba sonuçta birden fazla kişi giriyor, yorumlarınızı bekliyorum. Offline satılan hesaplardan bahsediyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, internette satılan paylaşımlı hesaplardan bir tane almak istiyorum. Bu hesaplar Save konusunda sorun çıkartıyor mu? Hesaba sonuçta birden fazla kişi giriyor, yorumlarınızı bekliyorum. Offline satılan hesaplardan bahsediyorum bu arada.
Evet save sorunu çıkarır ayrıca, hesap max 1 hafta sonra patlar.

O yöntemi denedim daha önce bazı sitelerden şunu söyleyim örnek olarak diyelim aldın hesabı 1 saat takıldın çıktın sonra ki oyuna girdiğin de oyun bitmiş buluyor.

Çevrimdışı oynarsın ama belli zaman sonra örnek Uplay oyuna girmiyor illaki çevirim içi olmanı istiyor ki diger arkadaşın dediği gibi yakın zaman da patlıyor hesap eğer ki durum iyi ise uygun indirimler ile alabiliyorsun çoğu aktivasyon kodlarını.

Evet save sorunu çıkarır ayrıca, hesap max 1 hafta sonra patlar.
1 Hafta sonra patlar diye bir kural yok, 1 ay kullandığım hesapta oldu, 2 ay kullandığım hesapta oldu. Hesaptan hesaba, satıcıdan satıcıya farklılık gösterir.

Hesap maksimum 1 hafta sonra patlar.
Emin misin? İnternette 10 liraya satılan God of War hesabı aldım, bitirdim. Hesap hâlâ duruyor, güvenilir bir satıcıdan alırsan sorun oluşturmaz. Her satıcı aynı değil.

Bu konuma da bakabilirsin istersen.

Geri
Yukarı