İnternetteki Ürünlerle Uyuşmayan Yorum ve Puanlamalar Hakkındaki Düşünceleriniz?

Olumlu yorumlar konusunda yorum yapmak gerekirse genellikle çoğu sahtedir. Yıllardır e-ticaret sektöründe çalışıyorum. En büyük firmadan en küçüğüne kadar hepsinde çalışanlara boş vakitlerinde sahte yorum yazdırma işi yaptırılır. Bazen çok anlaşılmasın diye 5 yıldız yerine 4 yıldız verirler, olumsuz yorum gibi gösterip sorunumu çözdüler yazıp olumlu bitirirler. Eyyorlamam bu kadar :)

Ben de HDD/SSD kutusunun yorumlarında bunun içi boş alay mı ediyorsunuz deyip 1 yıldız vereni gördüm.

4F7BCF96-0A41-455E-BE2A-C3E0F05EE79B.jpeg

Son düzenleme:
Harika çok beğendim deyip 1 yıldız verenler de var.

Kargo çok hızlıydı deyip 5 yıldız verenler de ayrı olay. Adam daha paketi açmadan 5 yıldız veriyor hızlı geldiği için.

Aslında ürünü almadan yorum yazamayacaksın ve 1 kredi kartı sadece 1 hesapta kullanılabilecek. Yoksa bu sahte yorumlar çok sinir bozucu.

Vatan bilgisayar bu insanlarla dolu. Monitörden ölü piksel çıktı diye 1 yıldız veren mi dersin, soru sorup 1 yıldız veren mi dersin, stok gelsin diyip 5 yıldız veren mi... Her çeşit insan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı