İnternetten ayda 50 TL nasıl kazanılır?

Bence hemen TikTok'ta canlı yayın yapmalısın. Gerçekten çok kolay ve komik bir şekilde hemen para kazanıyorlar. Ben de bir arkadaşım da yapıyoruz. Geçen ay ben 1600 TL kazandım. Arkadaşım ise yeni başladı 800 civarı aldı. Erkeğiz hem de. Kız olanlar zaten deli para kazanıyor.

Uzun uzun nasıl yapacaksın anlatmak istemiyorum bak Google'da aradım bu sayfa çıktı aynen doğru yazıyor Tiktok’tan Para Kazanmanın 9 Yolu (Aylık 10000 TL Gelir) - Süper İş Fikirleri

Hocam şimdiye kadar hiç TikTok kullanmadım ve TikTok bana rezilliklerin toplandığı bir adres gibi geliyor. Eğitici tarzı videolar çeksem nasıl olur hocam? (mesela bilgisayar hileleri gibi kısayollar gibi) ayda 1600 değil 600 alsam bile yeter bana.
Bence hemen TikTok'ta canlı yayın yapmalısın. Gerçekten çok kolay ve komik bir şekilde hemen para kazanıyorlar. Ben de bir arkadaşım da yapıyoruz. Geçen ay ben 1600 TL kazandım. Arkadaşım ise yeni başladı 800 civarı aldı. Erkeğiz hem de. Kız olanlar zaten deli para kazanıyor.

Uzun uzun nasıl yapacaksın anlatmak istemiyorum bak Google'da aradım bu sayfa çıktı aynen doğru yazıyor Tiktok’tan Para Kazanmanın 9 Yolu (Aylık 10000 TL Gelir) - Süper İş Fikirleri

Hocam ek olarak siz nasıl kazandınız tam olarak canlı yayınlardan mı yoksa hesap satarak mı?

Hocam yayınlarda falan ne yapıyorsunuz bunları detaylı anlatabilme şansınız var mı?

Geri
Yukarı