İnternetten gerçekten para kazanma yolu var mı?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
İnternetten para kazanma yollarını araştırıyorum ara ara. Ancak istediğim gibi bir sonuç alamayınca bırakıyorum. Bir sürü yöntem yazılıyor yok freelance iş yapma yok YouTuber olma gibi. Hiçbiri cidden yapayım da para kazanayım denecek işler değil. Freelance piyasası zaten Hintler tarafından işgal edilmiş her sitede her pazarda sizin yaptığınız işi yapan yüksek puanlı bir sürü Hint var kimse size iş vermiyor. İnternetten gerçekten para kazanabileceğimiz bir yöntem mevcut mu? Kendisi yapıp kazanan varsa yorum atarsa sevinirim.

Blog sitesi yazabilirsiniz. Örnek veriyorum yazılım alanında bilginiz varsa bu konudaki bilgilerinizi başka insanlarla paylaşabilirsiniz. Blog yazarak gerçekten para kazanılıyor.

1 yıl önce bir tane anket doldurma sitesinden anket doldurarak 28TL kazanmıştım. Fakat 3 haftamı almıştı her gün aktif olmama rağmen. Yani harcayacak bol vaktiniz varsa bakabilirsiniz. Ama gerçek sağlam bir gelir etmeniz çok zor.

İnternetten para kazanma yollarını araştırıyorum ara ara. Ancak istediğim gibi bir sonuç alamayınca bırakıyorum. Bir sürü yöntem yazılıyor yok freelance iş yapma yok YouTuber olma gibi. Hiçbiri cidden yapayım da para kazanayım denecek işler değil. Freelance piyasası zaten Hintler tarafından işgal edilmiş her sitede her pazarda sizin yaptığınız işi yapan yüksek puanlı bir sürü Hint var kimse size iş vermiyor. İnternetten gerçekten para kazanabileceğimiz bir yöntem mevcut mu? Kendisi yapıp kazanan varsa yorum atarsa sevinirim.
Binance den kaldıraçlı işlemleri araştırabilirsin riskli fakat işi iyi kavrar çözersen gerçekten anlamaya çalışırsan çok çok iyi paralar kazanabilirsin.

Twitch, Youtube vs. gibi platformlardan kazanabilirsin sadece. Öbür türlü bilmiyorum.
Blog sitesi yazabilirsiniz. Örnek veriyorum yazılım alanında bilginiz varsa bu konudaki bilgilerinizi başka insanlarla paylaşabilirsiniz. Blog yazarak gerçekten para kazanılıyor.
Daha detaylı anlatır mısın?

O Hintlilerin ben var ya, köle olmak için doğmuşlar piyasanın varya anasını bellediler. Photoshop, Premier pro, After Effects ve Davinci Resolve hakim birisiyim bir sürü freelance stelerinde ilanlarım var her gün kontrol ediyorum kimse iş vermiyor etmiyor, Hintlilerde piyasayı öldürdü zaten bedavaya iş yapıyor bi çoğu. Bazen iş için mesaj atıyor adam benim sosyal medya hesabım için işler yaparmısın ayda 40 fotoğraf 5 de video hazırlayacam ne vereceksin diyorum 250 lira verebilirim diyor tee allam ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı