İnternetten indirilen Besiege'den virüs bulaştı

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar, yaşım daha küçük ve internetten Besiege indirdim. Bilgisayara virüs bulaştı. Kaspersky anladı, Windows devre dışı falan kaldı. Sonra bilgisayarı tekrar başlattım düzeldi. Tarama yapıldı ve bir sorun bulunamadı diyor, sizce bilgisayarı sıfırlayayım mı?

Hocam format atacağım en kısa zamanda am bilgisayarda fotolarım Flasha'da virüs bulaşmasını asla istemem.
Hangi linklerin virüslü, hangisinin virüslü olduğunu öğrenmelisiniz. Hangisinin reklam olduğunu hemen anlamalısınız. Tor kullandığınız zaman çok sıkıntı yaşayabilirsiniz :/

Hangi linklerin virüslü, hangisinin virüslü olduğunu öğrenmelisiniz. Hangisinin reklam olduğunu hemen anlamalısınız. Tor kullandığınız zaman çok sıkıntı yaşayabilirsiniz :/

Hocam bilmiyorum bazılarını tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.
Silmiş zaten. Güvenliğinden emin olmadığınız müddetçe uygulamaları yükleyebilmek için antivirüsü elle kapatmanızı söyleyen kişilere itibar etmeyin.

Silmiştir değil mi korkuyorumda.

Size gerçek bir bilgi vereyim. Exe olan hiçbir şeyi indirmeyin. Eğer Torrent'ten indiriyorsanız torrent dosyası aracılığı ile indirip yükleyin.

Tamam hocam bu arada virüs bulundu ve beyaz ekran aldım hiçbir şey yapamadım bende PC'yi kapadım açtım her şey normaldi Kaspersky tarama yaptı ben 2 defa yaptırdım dosyayı karantinaya aldığını gördüm.

Geri
Yukarı