İnternetten indirilen şeyler dosya konumunda açılmıyor

adnan.mihci

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir şey indirdiğimde böyle oluyor.

1637850813427.png

Dosyaların açılacağı uygulamayı yanlış seçmiş olabilir misiniz? Ayrıca indirdiğiniz şeyler metin belgesi veya html bazlı sayfalar/datalar olabilir mi?

İndirdiğin dosyaların ne olduğuna baktım, kısaca bir oyunun modu. 8,8GB'mış, ekran görüntüsünde inen ve Opera tarayıcısı simgesi ile gösterilen şeyler -eğer açılacağı uygulama doğruysa- simgesi öyle olamaz.

İndirmede bir yerde yanlış yapıyorsun. Muhtemelen html olarak sayfayı kaydetme durumu var.
Bunu şöyle anlamak mümkün; Denetim Masası -> Dosya gezgini seçenekleri -> Görünüm -> Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle'nin tik'ini kaldır, tekrar ekran görüntüsü paylaş.

İndirdiğin dosyaların ne olduğuna baktım, kısaca bir oyunun modu. 8,8 GB'mış, ekran görüntüsünde inen ve Opera tarayıcısı simgesi ile gösterilen şeyler -eğer açılacağı uygulama doğruysa- simgesi öyle olamaz.

İndirmede bir yerde yanlış yapıyorsun. Muhtemelen HTML olarak sayfayı kaydetme durumu var.
Bunu şöyle anlamak mümkün; Denetim Masası -> dosya gezgini seçenekleri -> görünüm -> bilinen dosya türleri için uzantıları Gizle'nin Tik'ini kaldır, tekrar ekran görüntüsü paylaş.

Kaldırdım ama gene aynı şekilde oluyor.
Şu videoda gösterildiği gibi oynunu yüklemeye çalışıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı