İnternetten İndirme yapılamıyor

EfeMH

Centipat
Arkadaşlar, 3 gündür şöyle bir durum ile karşı karşıyayım. İnternet üzerinden indirdiğim herhangi bir setup dosyası yarıda tıkanıyor hata veriyor örnek vermem gerekirse Minecraft güncellenmiyor biraz indikten sonra kalıyor sonra hata veriyor. Onsuz yaşayabilirim dedim sonra setup dosyalarının neredeyse hepsinde bu hata ile karşılaşmaya başladım. PC'yi bir sıfırladım sonra Chrome indirmeyi denedim hata verdi bir bad sector taraması yapayım dedim program hata vermeden kuruldu. Gittim Chrome denedim hata verdi anlamıyorum kafayı sıyırıcam evde internette sabah 9'dan beri araştırmama rağmen çözüm bulamadım DNS değiştirmeyi denedim interneti sıfırladım başka linklerden denedim başka dosyaları indirmeyi denedim başka cihazdan denedim onda oldu bunda olmadı ayrıca sadece C diski var başka bir Disk yok taramada tamamlanmış durumda bad sector yok

Sorun modem veya ISS kaynaklı olabilir mi? DLS hattınızda kopma varsa IP adresiniz değiştiği için farklı IP'den indirmeye izin vermiyor bir çok sunucu.

IDM gibi program ile denediniz mi? İndirme sırasında takip edin IDM ile hız "0" a düşüp mü hata veriyor diye.

Setupu indirdikten sonra setup açınca setup yarıda kalıyor bu şekilde

Ads21212ız.png

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı