İnternetten nasıl kitap indirilir?

cheraas

Picopat
Daha fazla  
İnternetten bir kitap indirip okumak istiyorum. Bunu güvenli bir şekilde nasıl yapabilirim? Bir de ".PDF" uzantısına virüs yerleştirilebiliyorlar mı? Yani .PDF olduğu sürece hangi siteden indirdiğim çok önemli değil gibi bir durum var mı?

Not: İndireceğim kitap zaten elimde var, satın aldım. Korsan değil yani.

İndireceğim kitap zaten elimde var, satın aldım. Korsan değil yani.
Bu açıdan bir sıkıntı yok. Bazı yazarlar zaten kendileri kitaplarının fiziksel versiyonu bulunmasına rağmen PDF olarak da paylaşarak insanların yararlanması için hak tanıyorlar. Bu yüzden istediğiniz kitap için bir araştırın derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu güvenli bir şekilde nasıl yapabilirim?
Eğer çok güvenilir bir yerden indirebileceğinizi düşünmüyorsanız antivirüs programı indirebilirsiniz.

Yanlış anlamayın sadece söyleme ihtiyacı hissediyorum:Kitabı dijitalden almadığınız için yine korsan kullanmış olacaksınız. Bilgisayarda satın alınan oyunun mobil versiyonu APK olarak edinilirse gibi.

İndirin açmadan önce WinDefender ile taratın. PDF dosyalarına Windows Defender 'ı atlatabilecek virüsler konacağını sanmıyorum.:)

Konuyu yanlış anlamışım. Güvenilir sitelerden ücretsiz yayınlara bakabilirsiniz. Winrar şeklinde sıkıştırılmış bir şekilde koyulan dosyalara dikkat edin ve mutlaka virüs programı bulunsun bilgisayarınızda.

Konuyu yanlış anlamışım. Güvenilir sitelerden ücretsiz yayınlara bakabilirsiniz. Winrar şeklinde sıkıştırılmış bir şekilde koyulan dosyalara dikkat edin ve mutlaka virüs programı bulunsun bilgisayarınızda.
Telefonuma indiriyorum. Her indirdiğimi Virüs Total ile taratiyorum şu anlık sorun yok umarım telefon patlamaz bir gün. :D

Elinde kitap varsa neden okumuyorsun anlamadım ki. E-Kitap olarak neden almadın mesela illaki telefonda okumak istiyorsan? Anlam veremiyorum...

Elinde kitap varsa neden okumuyorsun anlamadım ki. E-Kitap olarak neden almadın mesela illaki telefonda okumak istiyorsan? Anlam veremiyorum...
Bazen okumaktan boynuma sırtıma ağrılar giriyor. O yüzden internetten indirmek istedim. Yazarın emeklerini calmamak için para verip aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı