İnternetten nasıl para kazanabilirim?

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Merhabalar, internetten para kazanmakla ilgili düşüncelerim var. Elbette ki kolay bir iş değil, ne kadar basit gözükse de. Fikirlerinizi paylaşabilir misiniz? Nasıl kazanırım, ne yapmam tavsiye edilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet üzerinden satış yapabilirsin. Tabi bununla ilgili pek fikrim yok. Veya bazı işlere beceriniz varsa ( çizim, kodlama, logo tasarımı vb ) bazı sitelerde belli bir ücretle bunları yapıp satabilirsiniz.

İngilizceniz varsa iyi para kazanırsınız. Site falan açabilirsiniz iyi paralar dönüyor.

Merhabalar, internetten para kazanmakla ilgili düşüncelerim var. Elbette ki kolay bir iş değil, ne kadar basit gözükse de. Fikirlerinizi paylaşabilir misiniz? Nasıl kazanırım, ne yapmam tavsiye edilir?

İnternetten para kazanmanın birçok yolu var ancak sizin yeteneklerinize bağlı. Atıyorum HTML biliyorsanız site yapabilirsiniz. Photoshop yapmayı biliyorsanız Photoshop yapıp satabilirsiniz. Bunlar için bionluk diye bir site vardı. Oraya bakabilirsiniz.

Fiverr üzerinden pek çok konuda satış yapabilirsin. (örn. Web sitesi, tasarım, seslendirme)
Ayrıca Fiverr bankalara transfer yapıyor ve 13 yaş gerektiriyor. Eğer 18 yaşından büyüksen Freelancer.com'a, Türkçe olsun diyorsan Bionluk'a bakabilirsin.

İnternetten para kazanmanın birçok yolu var ancak sizin yeteneklerinize bağlı. Atıyorum HTML biliyorsanız site yapabilirsiniz. Photoshop yapmayı biliyorsanız Photoshop yapıp satabilirsiniz. Bunlar için bionluk diye bir site vardı. Oraya bakabilirsiniz.

Orayı biliyorum, işte oradan fikir geldi aklıma ama vasıfsız olduğum için pek fikrim yok. Yazılım öğrencisiyim o kadar masaüstü geliştirme uygulamaları yapıyorum kendi çapımda ufak.

Yeni konular

Geri
Yukarı