İnternetten nasıl para kazanılır?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Ailemden asgari ücretin yarısı kadar harçlık alıyorum fakat bana yetmiyor. Türk lirası aşırı değer kaybettiği için her hafta gelen zamlardan aldığım para yetmemeye başladı. 1 sene önce yetiyordu ve para biriktirebiliyordum. Mesela mining gibi iş güçü gerektirmeyecek ne yapabilirim?

Not: Mining yapıyorum oradan 1000 TL yakın para geliyor.

KYK kredisi daha sonra faiz ile çok para alır. Ve zaten üniversiteye gitmiyorum daha.
Hocam soyleyeceğim gene iş ama editorluk yapabilirsiniz haber sayfalarına. Gunde bir haber falan yazıyordum 200 kelimelik. Cok rahattı. Yarım saatimi bile almıyordu SEO'ya uğraşmama rağmen. Ay sonu Netflix, Spotify, Gamepass veriyorlardı. Ha derseniz ki benim direkt paraya ihtiyacım var. O zaman benim gibi kucuk yerlerde degil de orta/büyük olcekli yerlerde çalışırsınız. En azından bir kitap, hazır yemek paranızı çıkartırsınız.

Ailemden asgari ücretin yarısı kadar harçlık alıyorum fakat bana yetmiyor. Türk lirası aşırı değer kaybettiği için her hafta gelen zamlardan aldığım para yetmemeye başladı. 1 sene önce yetiyordu ve para biriktirebiliyordum. Mesela mining gibi iş güçü gerektirmeyecek ne yapabilirim?

Not: Mining yapıyorum oradan 1000 TL yakın para geliyor.

Hocam internetten deneyimsiz iyi bir şekilde para alamazsınız internetten direkt para kazanma diye bir şey yok öyle olsaydı herkes zengin olurdu. Anca ayda 100-50 kazanırsınız buna değmez.

İnternetin sana para vermek gibi bir vaadi yok, sadece kitleye ulaşmanda aracı olur. Hangi kitleye ne yapabileceğin de sana kalmış.

Şanslısın ki ailen sana asgari ücretin yarısı para veriyor, ben olsam çalışırdım. Bana 1₺ bile vermiyorlar.

Şanslısın ki ailen sana asgari ücretin yarısı para veriyor, ben olsam çalışırdım. Bana 1₺ bile vermiyorlar.
O para hemen pul olup gidiyor. İki üç bir şey yaptığımda cebimden -500 olarak yok oluyor. Birikim yapmak istiyorum imkansız artık. Geçen sene ile harçlığım aynı. Geçen sene kenara para koyup yatırım yapabiliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı