İnternetten nasıl para kazanılır?

tnw

Centipat
Yer
Ankara
Çok büyük miktarlar kazanma gibi bir isteğim yok aylık 300-400 TL harçlık denebilecek kadar bir para kazanmayı istiyorum. Bunun kısa sürede olmasını istiyorum 300-400 TL gibi miktarlara çıkmasam da en azından aylık 200 TL kazanmam yeterli olacaktır. YouTube, Instagram gibi platformlarda içerik üretmek zaman alacağı için ve benim de okul harçlığı çıkartmak istememden dolayı hızlı bir şekilde olması gerek.

Hali hazırda iyi olduğun ve bunu internetten satabileceğin birşey lazım. Logo tasarımı olur video editörlüğü olur yazılım işi olur. Bazı sitelerde iş karşılığı para alabilirsin.

Halihazırda iyi olduğun ve bunu internetten satabileceğin bir şey lazım. Logo tasarımı olur video editörlüğü olur yazılım işi olur. Bazı sitelerde iş karşılığı para alabilirsin.

Bunları biliyorum ama her sitede kısa sürede satış yapmak zor oluyor bazen 1 günde bazen 1 ayda iş teklifi geliyor.

Bazı siteler var (örn. Fiverr, Upwork, Bionluk v.b) bu sitelerde bildiğin işleri yaparak para kazanabiliyorsun mesela mimarlıkta yapabilirsin oyunda yapabilirsin logo tasarımıda yaparsın video editörlüğüde yaparsın daha birçok şey var istediklerine iş ilanı açıyorsun mesela video editörlüğü için iş ilanı açıyorsun fiyat yazıyorsun örnek video yüklüyorsun sonra video editöre ihtiyacı olan birisi sana mesaj atıyor ve istediği şekilde videosunu editliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı