İnternetten para kazanabilir miyim?

Bence şimdi bu yaşta parayı düşünmemelisin. Sadece parayı kazanabilecek altyapıyı hazırlamalısın.

Hedefin ne? Örnek olarak bilgisayar mühendisliği. Bölümü de sayısal. Sen şimdiden matematik-fizik çalışmaya bak. İngilizce öğren. İngilizce, programlamayı geç, internette ki bilgilerin %90'ı İngilizce.

Kendine maddi olarak değil, manevi olarak yatırım yapmalısın.

Mesela gitar çalmayı öğrenebilirsin.

İlgin polis olmak ise spor yapabilirsin, vücudunu geliştirebilirsin.

Bu yaşlarda çok para kazanılmaz ama illa bir şeylere yatırım yapmak istiyorsan geleceğine yatırım yap. Yabancı dilini geliştir, enstrüman çalmayı öğren, kitap oku. Bunlar sana ileride yol, su, elektrik olarak geri döner.

Cevabıma gelecek olursak: Logo ya da banner işinden anlıyorsan iyi getirisi olur. Kendi Minecraft sunucumuz için 120₺ gibi bir fiyata banner+konu tasarımı almıştık. Müşterisi de iyi oluyor.

Edit: Tasarımları yapan kişi 17 ya da 18 yaşındaydı ve haftada 5-6 tane sipariş alıyordu.
Merhabalar. Bu banner+konu olayı nedir? Merak ettim doğrusu.

Önerileriniz için teşekkür ederim kendime gereken ilgiyi veriyorum, logo işine bakmak istiyorum logo tasarlayıp satmak bence süper fikir bu işten zevkte alırım diye düşünüyorum.

Merhabalar. Bu banner+konu olayı nedir? Merak ettim doğrusu.
Merhabalar, açtığınız oyun sunucusunu insanlara tanıtmak için reklam icabında bir konu açıyorsunuz. Bu konuya sadece düz bir metin yazıp birkaç resim koyarsanız kimsenin ilgisini çekmez. İşte burada işin içine konu tasarımları giriyor. Konu tasarımları renkli, gösterişli ve görsel açıdan daha etkileyici olduğu için hemen hemen herkes bunları kullanmak mecburuyetinde kalıyor.

bkz: Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Merhabalar 14 yaşındayım internetten para kazanabilir miyim? Kendime yatırım yapmak istiyorum önerilerinize açığım, para biriktirmek istiyorum.
Kendine yatırım kişisel gelişimle başlar, kişinin eğitimi ve kişiliği gelişmişse taşı altına çevirir. Okuluna ve kendini geliştirebileceğin hobilere yönelmelisin.

b
Merhabalar 14 yaşındayım internetten para kazanabilir miyim? Kendime yatırım yapmak istiyorum önerilerinize açığım, para biriktirmek istiyorum.
ben bilgisayardan üstün şekilde anladığımdan arızalı alıp onarıp satıyorum 1 tane sertifikam var bilgisayar tamiri ile ilgili bana aylık 200 150 küsür kazandırıyor hergün yapmıyorum ama boş vakitlerimde kendini geliştirmek derkende mesela sertifika kurslarına katılabilirsin onlar ilerde mesleğinde çok işe yarar. örneğin 1 milyon istihdam var yazılım kursu veriyorlar ücretsiz ordan öğrenip udemy de ders anlatarak idareli şekilde para kazanabilirsin ama tabi bu aylık 1000 2000 tl olmaz en fazla 500 olur :D tabi konuay göre değişiklik gösterebilir fiyatı ama bence dersine çalışıp okulu bitirmen daha iyi boş olan şeylere kafanı yormaman ilerde iyiki dersime çalışmışım anlamına gelir :D

Merhabalar, açtığınız oyun sunucusunu insanlara tanıtmak için reklam icabında bir konu açıyorsunuz. Bu konuya sadece düz bir metin yazıp birkaç resim koyarsanız kimsenin ilgisini çekmez. İşte burada işin içine konu tasarımları giriyor. Konu tasarımları renkli, gösterişli ve görsel açıdan daha etkileyici olduğu için hemen hemen herkes bunları kullanmak mecburuyetinde kalıyor.

bkz: Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı