İnternetten para kazanma yolları nelerdir?

Bionluk sitelerini biliyorum fakat genellikle oraya yerleşmiş insanlardan alıyorlar ve kayıt ücretli.

Hocam birazcık bana güvenirseniz büyük bir borçtan kurtulacaksın. Önce neden olduğunu açıklayım.

Freelancer sitelerde projeye başlamadan kendi komisyonunu alıyor eğer alıcı sevmezse borca giriyorsun.

Ayrıca devlete vergi vermediğinden devlet her ay 1500 TL gibi bir miktar borca yazıyor ve bunlar yıllarca birikiyor. Sen farkında bile olmuyorsun. Birde faiz ekle bu miktara.

Bunu izlersen birazcık bilgi sahibi olursun benzeri başına gelebilir.

O bana haha atan kişi gibi düşünüyorsunuz muhtemel. Dostum sen giderken ben geliyordum.

Not: Elinizdeki kart ile mining yapmayı deneyebilirsiniz.

Hocam birazcık bana güvenirseniz büyük bir borçtan kurtulacaksın. Önce neden olduğunu açıklayım.

Freelancer sitelerde projeye başlamadan kendi komisyonunu alıyor eğer alıcı sevmezse borca giriyorsun.

Ayrıca devlete vergi vermediğinden devlet her ay 1500 TL gibi bir miktar borca yazıyor ve bunlar yıllarca birikiyor. Sen farkında bile olmuyorsun. Birde faiz ekle bu miktara.

Bunu izlersen birazcık bilgi sahibi olursun benzeri başına gelebilir.

O bana haha atan kişi gibi düşünüyorsunuz muhtemel. Dostum sen giderken ben geliyordum.

Not: Elinizdeki kart ile mining yapmayı deneyebilirsiniz.
Teşekkürler vazgeçtim, mining yapmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı