İnternetten para nasıl kazanılır?

Bir süre HTML, CSS, JS ve PHP çalıştıktan sonra Wordpress'e başladım. Birkaç iş yaptıktan sonra iş yaptığım insanlar da beni önermeye başladı. Şu ana .Net ile MVC tabanında geliştirme yapıyorum.
Peki bu kodlama dillerine çalışmaya nereden başladın? Nasıl bir yol izledin?

Peki bu kodlama dillerine çalışmaya nereden başladın? Nasıl bir yol izledin?
HTML, CSS ve JS öğrendim. Daha sonra kendi temalarımı Wordpress'e entegre ederken ister istemez PHP denen illete bulaştım. PHP çok karmaşıklaştırıyor işi (spaghetti code vs.). Yeni yeni güncel standartlara ayak uydurmaya başladı. Daha sonra üniversite hayatımın başlamasıyla C, C++, C#, Python ve Java gibi dilleri öğrendim. Daha sonra da ASP.NET, Django gibi frameworklerde uzmanlaştım. Şu an Java ile mobil programlamada geliştiriyorum kendimi.

HTML, CSS ve JS öğrendim. Daha sonra kendi temalarımı Wordpress'e entegre ederken ister istemez PHP denen illete bulaştım. PHP çok karmaşıklaştırıyor işi (spaghetti code vs.). Yeni yeni güncel standartlara ayak uydurmaya başladı. Daha sonra üniversite hayatımın başlamasıyla C, C++, C#, Python ve Java gibi dilleri öğrendim. Daha sonra da ASP.NET, Django gibi frameworklerde uzmanlaştım. Şu an Java ile mobil programlamada geliştiriyorum kendimi.
Sen benim öğrenmek istediğimden çok kendi kariyerinden ve yaptığın işlerden bahsettin sanki : ). Nasıl başladın, yani nereden başladın öğrenmeye sonuçta hiç kimse doğuştan bilmiyor bir süreç gerekli. O süreçte ne yaptın? Hangi yolları izledin? İlk aşamada ne yaptın mesela?

Sen benim öğrenmek istediğimden çok kendi kariyerinden ve yaptığın işlerden bahsettin sanki : ). Nasıl başladın, yani nereden başladın öğrenmeye sonuçta hiç kimse doğuştan bilmiyor bir süreç gerekli. O süreçte ne yaptın? Hangi yolları izledin? İlk aşamada ne yaptın mesela?
Açıp okudum. Yani öğrenmek için ekstra bir şey yapmana gerek yok. Okuma yazmayı nasıl öğreniyorsan bunu da o şekilde öğreniyorsun. Ben okuyarak öğrendim sen izleyerek öğrenirsin. Herkesin öğrenme şekli farklı.

HTML, CSS ve JS'ten sonra bu kitapla başlamıştım.

HTML, CSS ve JS için de burayı kullandım.

Genelde bu tarz sitelerde yaşı küçük kişilere hep ikinci sınıf insan muhamelesi yapılıyor ve ya v*let diyiyorlar. Bu sebeple yaşımı büyük yapıyorum hep
Sen bizi bir oyunun veya kanalın kitlesi ile karıştırdın galiba :D. Burada yaşın küçük diye kimse sana bir şey söylemez merak etme :). Ha olur da öyle bir durum ile karşılaşırsan "Rapor" sol altta 😉.

Açıp okudum. Yani öğrenmek için ekstra bir şey yapmana gerek yok. Okuma yazmayı nasıl öğreniyorsan bunu da o şekilde öğreniyorsun. Ben okuyarak öğrendim sen izleyerek öğrenirsin. Herkesin öğrenme şekli farklı.

HTML, CSS ve JS'ten sonra bu kitapla başlamıştım.

HTML, CSS ve JS için de burayı kullandım.

Biraz uğraş gerektiriyor .d. Dil öğrenmem de gerek zaten. Neyse öğreneceğiz artık hem ben de öğrenmek istiyordum zaten. Para da lazım zaten. Teşekkürler ilgilendiğin için <3

Algorithm Design and Applications[A4].pdf
Bu kitaptan başlıyorum öğrenmeye o zaman <3

Geri
Yukarı