İntro Nasıl Yapılır?

StarPolo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, videodaki intronun Template'ini bulabilen var mı? Ben her yerde aradım bulamadım, varsa söylerseniz sevinirim.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Template ihtiyacın yok, bunu yapabileceğin basit programlar var. Mesela Camtasia Studio gibi. Deneyip bakabilirsin, kullanımı problem yaratacak bir şey değil ama hiç olmadı youtube'dan videolarını izler yaparsın. Ama konu sanırım yanlış yere açılmış.

Template ihtiyacın yok, bunu yapabileceğin basit programlar var. Mesela Camtasia Studio gibi. Deneyip bakabilirsin, kullanımı problem yaratacak bir şey değil ama hiç olmadı youtube'dan videolarını izler yaparsın. Ama konu sanırım yanlış yere açılmış.
Eğer yanlış yere açtıysam herkesten özür diliyorum ve Youtube'da çok araştırdım ama bulamadım maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok basit bir kullanımı var, program şu an kurulu olmadığı için kendim anlatım yapamıyorum kusura bakmayın. Böyle bir görüntü buldum, yardımcı olacaktır sana. Buradakileri uygularken de zaten programı kurcalamış, büyük çoğunluğunu da öğrenmiş olursun basit ve giriş seviyesi bir program. Daha ileri düzey işler için de arkadaşın dediği gibi Sony Vegas ya da Adobe After Effects kullanabilirsin. Maksat sadece intro ise Camtasia işini görecektir.

Çok basit bir kullanımı var, program şu an kurulu olmadığı için kendim anlatım yapamıyorum kusura bakmayın. Böyle bir görüntü buldum, yardımcı olacaktır sana. Buradakileri uygularken de zaten programı kurcalamış, büyük çoğunluğunu da öğrenmiş olursun basit ve giriş seviyesi bir program. Daha ileri düzey işler için de arkadaşın dediği gibi Sony Vegas ya da Adobe After Effects kullanabilirsin. Maksat sadece intro ise Camtasia işini görecektir.
Sanırsam videoki arkadaşlar template üzerinden çalışmış.

Bilmiyorum çok detaylı incelemedim; ama geçiş efektleri vs mevcuttu o programda. Kendime basit bir intro yapmıştım oradan hatırlıyorum.

Bilmiyorum çok detaylı incelemedim; ama geçiş efektleri vs mevcuttu o programda. Kendime basit bir intro yapmıştım ordan hatırlıyorum.
2 gündür uğraşıyorum pek kolay gelmedi. Sanırsam bu işlerden pek anlamadığım içindir en iyisi biraz araştırayım.

Hazır intro bulup düzelteceksen After Effects ve Cinema 4D'ye ihtiyacın var. Youtube'de AE and C4D intro templates diye aratırsan birçok örnek bulabilirsin. Nasıl düzenleneceğini ve render alınacağını bilmiyorsan Youtube'dan bakalirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı