İntro Önerisi ve AE sorularım

En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Merhabalar. Daha önce bir youtube kanalı açmıştım. Sonra arkadaşım yüzünden yıkıldı. Şimdi bütün takımı yeniden topladım. Kanala 1-2 hafta içinde video yüklemeye başlayacağım. Sizden tavsiye istiyorum. Nasıl bir intro ve kapak fotoğrafı yapabilirim? Kanalın ismi "Syler Gaming". Şimdiden teşekkür ederim. SyLeR Gaming - YouTube

Mikail Fidan

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
601
Intro'ya pek gerek yok gibi ama madem yapacaksın başkalarının templatesini almamaya özen göster. Tamamen her şeyini kendin hazırla.

Game Master

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Sony Vegas ile yapabilirsin internete 'Sony Vegas İntro templates' yaz introları indir sonra yazıları vb. editleyerek intronu hazırla. :)

KS
ArnıldCivardagezen
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
After Effects CS6'ya sahibim. Gerekirse başka programlar da satın alabilirim. Ancak şimdilik AE ile idare edeyim. AE için hazırlanmış Türkçe rehber var mı?

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Kapak olarak kendin Cinema 4d programı ile kanal adını yazıp photoshop ile düzenleyebilirsin. Çözünürlük olayına dikkat et.

KS
ArnıldCivardagezen
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Arkadaşlar şimdilik bir deneme olsun diye yaptım. Nasıl olmuş?

KS
ArnıldCivardagezen
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Çok kısa ve galiba ses yok. Acemi olabilirsin ama senden mükemmeli bekliyorum.

KS
ArnıldCivardagezen
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Teşekkür ederim. Uzunluğu tutturamamamın nedeni hız konusuydu. Render'ledikten sonra aklıma geldi. Ses konusunda uygun ses olmadığı için ses yok. Ses efekti önerebilir misiniz? @Mikail Fidan @Bekir Öztürk

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı