İntro Önerisi ve AE sorularım

Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. Daha önce bir youtube kanalı açmıştım. Sonra arkadaşım yüzünden yıkıldı. Şimdi bütün takımı yeniden topladım. Kanala 1-2 hafta içinde video yüklemeye başlayacağım. Sizden tavsiye istiyorum. Nasıl bir intro ve kapak fotoğrafı yapabilirim? Kanalın ismi "Syler Gaming". Şimdiden teşekkür ederim. SyLeR Gaming - YouTube

Sony Vegas ile yapabilirsin internete 'Sony Vegas İntro templates' yaz introları indir sonra yazıları vb. editleyerek intronu hazırla. :)

After Effects CS6'ya sahibim. Gerekirse başka programlar da satın alabilirim. Ancak şimdilik AE ile idare edeyim. AE için hazırlanmış Türkçe rehber var mı?

Kapak olarak kendin Cinema 4d programı ile kanal adını yazıp photoshop ile düzenleyebilirsin. Çözünürlük olayına dikkat et.

Arkadaşlar şimdilik bir deneme olsun diye yaptım. Nasıl olmuş?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı