İnventus rezilliği

Berkantuzelll

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım/Teknik Servis/Bilişim Mezunu
Merhaba arkadaşlar, Inventus'ta yaşadığım saçmalık anlatılamaz cidden, ürün sipariş vermeden önce kendilerine mail attığımda geri dönüş yapıyorlardı, ürüne 5706TL ödedikten sonra maillerime cevap vermemeye başlandı, bende buna nazaran on kere daha mail attım fakat cevap gelmedi, durur muyum durmam, gittim fake bir hesap açtım ve oradan mail attım şu 240Hz monitörleriniz hakkında bilgi istiyorum diye ve tahmin edin ne oldu fake hesabıma cevap geldi :) , arkadaşlar İnventus güvenilirdir eyvallah lafımız yok ama müşteriden parayı alana kadar ilgi gösteriyorlar, parayı aldıktan sonra ürününüz hakkında bilgi almak isteseniz kesinlikle ulaşamazsınız, benim ürünüm yarın kargoya verilecek ama daha montaj sırasında, bunu öğrenmek için basit bir mail atıyorum ona cevap vermiyorlar fakat fake hesabımdan attığım maillere cevap veriyorlar, bende tersleyip kendi asıl hesabımdan dedim sizin bu terbiyesizliğinizi rezilliğinizi yayacağım diye hemen geri dönüş attılar ki orada bile terbiyesizlik yapıyorlar ben siparişi 27'sinde verdim bana hafta sonu sayılmıyor 5 iş günü hafta içi içerisinde gelecek dediler yani 5.5'de kargoya vereceğiz dediler şimdi cevapta ise efendim 3 gün yasaktan dolayı siparişiniz 7'sinde kargoya verilecek 8'inde elinize ulaşır deniyor saçmalığa bakar mısınız sipariş verirken hafta sonu iş günü sayılmıyor ama yasak hafta sonuna gelince iş günü sayıp işlemimi erteliyorlar almayın kardeşim İnventus'tan rezalet bir yer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda ulkedeki butun saticilarda sefersizlik durumu bas gostermeye basladi, uzucu bir durum.
Cidden ya, hayır bide anlamadığım şey ben parayı vermişim bana mail atman gerekirken benim maillerime cevap vermiyorsun, fake hesap açıyorum ondan yazıyorum cevap veriyorsun, işin gücün olsa anlarım eyvallah derim fakat bilerek cevap vermemek, başkalarına cevap vermek gibi bi saygısızlığı asla kabul edemem.

2017'de bellek aldigimda sorunsuz 1 gun icinde yollamislardi, ekonomik durumun kotulugu yuzunden sapitti herkes.
O zamanlar unlost yoktu heralde, kalkamıycakları işin altına ya girmeyecekler yada eleman alımı yapıcaklar, rezaletlerinin sonu yok , telefondan arıyorum size deniyor ki 10 kişi var hattan ayrılmayın sırasıyla 9 8 7 6 diye gidiyor sıra tam size geliyor, telefonu kapatıyorlar, yani telefonu direk kapatın değil mi? niye bekletiyorsunuz olan bizim dakikaya bizim vaktimize oluyor, ikinci kez aradığımda yine aynı sorun herkesi yarım saat bekletiyorlar ve kapatıyorlar, firma baştan sona rezalet kokuyor, unlosttanda soğudum.

Geri
Yukarı