IObit Ürünleri Nasıldır?

L0SSANT0S

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistemimde IOBit ASC 11.4 var. IOBit hiç kullanmadım. Kullanılmasını önerir misiniz? Driver Booster ürününü de yüklemeyi planlıyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak çöptür!
Sosyal olarak tavsiye etmiyoruz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer yazılımları hakkında bir fikrim olmasada (kendimde ASC kullanıyorum) sürücü güncellemelerini otomatik güncelleyen yazılımlar uyumsuz eski veya bozuk sürücüler yükleyebilirler ve hatta imzasız Trojen barındıran sürücüler bile yükleyebilirler ve sistem kaynaklarınızı sizden habersiz kullanabilirler. kameranızı sizden habersiz açarak sizi rontgenlemelerini istemezsiniz değil mi?

uninstaller kullanıyorum o iş görüyordu. asc için ise varlığı yokluğu pek farketmiyor kendince birşeyler temizliyor işte luzumlu şeyleride silebilir. ben sistem kaynaklarını sağ üst köşede sürekli gösterdiği için tutuyorum sistemde widget gibi kullanıyorum

Arkadaşlar bilgisayar hızlandırma, geliştirme ile ilgili çok konu okuyan birisiyim. Açıkça belirteyim, ürün fark etmeksizin hangi IOBIT ürününü kurduysam 2 haftaya formatlık oldu pc. Gerekli gereksiz her şeyi siliyor. Hızlandırma derseniz zaten kendi de arka planda ram harcıyor ve sizin kapattığınız uygulamaları tek tuş moduna dönüştürmekten başka bir halt yapmıyor. Driver olayı ise zaten 2 günde formatlık hale getirir. O yüzden lütfen kurmayın kurdurmayın. Bilgisayarlar insanlar gibi değiller, zorlandıkça gelişmiyorlar. Bazıları ilk başta kasar sonra açılır falan sanarak indiriyor. Anti-malware programını indirenler var ek olarak, eğer düzgün çalışsaydı ilk kendi yazılımlarını silerdi diyerek gidiyorum.

Geri
Yukarı