iOS 11 Şarj Oluyor Sorunu

Guest!

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Oto Tamirci
iPhone 7 kullanıyorum, iOS 11 yüklediğim ilk günde fark ettim bunu ama kafama takmadım yine takmıyorum lakin var mı aynı sorunu yaşayan bilmek istedim. Cihaz sarjdayken bir kereliğine sanki şarj kablosunu çıkarıp takmışssın gibi ses veriyor ekranda şarj oluyor ibaresi çıkıyor bir daha tekrarlamıyor. Bu eylem arada bir oluyor. Bataryada sorun yok tam şarj ile uzun süre kullanıyorum. iOS 10'da böyle bir sorun hiç yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 6s kullanıyorum ios 10 kullanırken şarj problemimim hiç yoktu hatta telefonu güncellemeden 1 saat önce taktım en son şarja ondan sonra güncelledim ios 11 e daha sonra da şarja taktığım da sanki çıkarıp tekrar takıyormuşum gibi ara ara şarj sesi çıkarıyor 2-3 defa bende şarjdan çıkartıyorum tekrar takıyorum sorunsuz şarj oluyor ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü güncellemeden hemen önce taktım sorunsuz şarj oldu her zaman ki gibi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı