iOS 11 sürümünden 10.3.3 Sürümüne Geçmek

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
iPhone SE cihazımın sürümünü düşürmek istiyorum fakat imzalar kapalı görünüyor. Donanımsal olarak neredeyse aynı olan 6S modelinin ise imzaları hala açık görünüyor. Sürüm numarası aynı ama aktifleştirme kısmında sorun yaşatır mı? iOS platformunda yeni olduğum için yardımınıza ihtiyacım var. Geri dönmemin bir yolu varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleyemezsiniz. iTunes yüklemeyi engeller. Ayrıca iPhone yazılım dosyasında önemli bir yeri olan baseband dosyası iPhone SE ile uyumlu değil (6s yazılımı için). SEP yazılımı da öyle. Haydi bütün bunları geçtim; içindeki dosyaları elinizdeki SE'nin 10.3.3 yazılımındaki dosyalarla değiştireyim deseniz bu sefer MD5 veya SHA1 doğrulamasını geçemezsiniz :) Yani Apple izin vermediği sürece olmaz.

Maalesef öyle. Pil ömrü eskisi gibi değil biliyorum, ama şimdilik iOS 11.0.3 ile 5s'imin performansı fena değil. En azından 11.0'da karşılaştığım saçma hatalar düzeltilmiş gibi görünüyor. iOS 11.1 ile de umarım batarya performansı biraz daha iyileştirilir.
iOS 8 özletti kendini :kahve:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı