iOS 14.2'den iOS 13.7'ye downgrade yapmak mümkün mü?

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iPhone SE 2020 modelini kullanıyorum. iOS 14.2'den iOS 13.7 sürümüne downgrade yapmak istiyorum. Bu mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple imzaları kapattığı için downgrade yapmanız mümkün değil. Cihazınız eski bir işlemciye sahip olsaydı checkra1n aracı ile jailbreak yapıp şansınızı deneyebilirdiniz ama bu sefer de SHSH Blobs almanız gerekiyordu.

Hadi ya, bu gerçekten kötü oldu. iOS 14 telefonu mahvetti resmen. Bataryası daha çabuk gidiyor artık. iOS 14.3'e güncellenir mi sizce ?

Hadi ya, bu gerçekten kötü oldu. iOS 14 telefonu mahvetti resmen. Bataryası daha çabuk gidiyor artık. iOS 14.3'e güncellenir mi sizce ?
Şahsen her zaman güncel olan versiyonu tercih etmek gerektiğini düşünüyorum.

14.3’e geçseniz daha faza kötü batarya süresi almayacağınız kesin. Çünkü geri bildirimlere göre ayar çekiyorlar. Bakarsınız düzeltilmiştir. :)

Apple imzaları kapattığı için downgrade yapmanız mümkün değil. Cihazınız eski bir işlemciye sahip olsaydı checkra1n aracı ile jailbreak yapıp şansınızı deneyebilirdiniz ama bu sefer de SHSH Blobs almanız gerekiyordu.
3utools gibi yazılımlarla downgrade işlemi yapan var diye biliyorum o program ile bende sürüm düşürmüştüm.

Şahsen her zaman güncel olan versiyonu tercih etmek gerektiğini düşünüyorum.

14.3’e geçseniz daha faza kötü batarya süresi almayacağınız kesin. Çünkü geri bildirimlere göre ayar çekiyorlar. Bakarsınız düzeltilmiştir. :)
Hocam açıkçası ben de en güncel en iyisidir diye düşünenlerdenim ancak iOS 14 gerçekten telefonu yavaşlattı bir de batarya ömrünü kısalttı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı