iOS 14.4.1 Jailbreak

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba iOS 14.4.1 sürümünde iPhone 8 kullanıyorum. Bilgisayarsız bir şekilde sürekli Jailbreak yapılıyordu ama 2 saattir deniyorum yapamıyorum. Yardımınızı bekliyorum.

Sürekli yapılıyordu derken? Jailbreak yapmak sağlıklı bir durum değildir telefonunuzu tüm dış dünyaya ve virüslere açmak anlamına gelir.

Merhaba iOS 14.4.1 sürümünde iPhone 8 kullanıyorum. Bilgisayarsız bir şekilde sürekli Jailbreak yapılıyordu ama 2 saattir deniyorum yapamıyorum. Yardımınızı bekliyorum.
Hocam neden yapıyorsunuz?

Çünkü eğer paralı bir uygulama/ yasal olmayan bir uygulamayı indirmek için yapıyorsanız yasal değil.
(alıntı)
"While it is legal to jailbreak or root a phone (if you are doing it to install legally acquired apps) that is not the case if you are doing it to install illegally acquired apps."

Hocam neden yapıyorsunuz?

Çünkü eğer paralı bir uygulama/ yasal olmayan bir uygulamayı indirmek için yapıyorsanız yasal değil.
(Alıntı)
"While it is legal to Jailbreak or root a Phone (if you are doing it to install legally acquired apps) that is not the case if you are doing it to install illegally acquired apps."

Jailbreak ile tema ayarları da yapılıyor scirpt falanda kuruluyor belki onlardan birini yapacaktır.

Hocam yanlış düşünüyorsunuz telefonu özgür olarak kullanabiliyorsunuz ben eskiden kullanıyordum çok iyiydi şu an hiçbir şey yapamıyorum.

Saygı duyarım hocam lakin bana göre yanlış Apple'ın politikası gereği garanti dışında kalması bile bana göre tek sebep. Şahsen ben 10bin TL verdiğim telefonuma yapmam hocam.

Saygı duyarım hocam lakin bana göre yanlış Apple'ın politikası gereği garanti dışında kalması bile bana göre tek sebep. Şahsen ben 10bin TL verdiğim telefonuma yapmam hocam.

Tabii ki yeni cihazlara ben de önermem eğer garanti bittiyse yapılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı