iOS 14 BETA yükleme

Efe Rona

Hectopat
Merhabalar,
Merakımdan iOS 14 beta indirdim fakat yüklemedim cihazım hala iOS 13.
iOS 14 tam sürüm olarak çıktığında yazılım güncelleme kısmında iOS 14 mü yazar yoksa hala beta mı?

7CBD403A-3EED-41F3-9040-4612FB5707BE.jpeg

Fotoğraftaki şu an mevcut olan yüklenmemiş sorduğum soru sadece iOS 14 tam olarak çıktığında orası öyle mi kalır yoksa yeni güncelleme geldi diye bildirim çıkar mı?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Merakımdan iOS 14 beta indirdim fakat yüklemedim cihazım hala iOS 13.
iOS 14 tam sürüm olarak çıktığında yazılım güncelleme kısmında iOS 14 mü yazar yoksa hala beta mı?

Eki Görüntüle 598575

Fotoğraftaki şu an mevcut olan yüklenmemiş sorduğum soru sadece iOS 14 tam olarak çıktığında orası öyle mi kalır yoksa yeni güncelleme geldi diye bildirim çıkar mı?
Teşekkürler.

Güncelleme geldi diye bir yazı çıkar ama sadece betada kalırsınız mesela 14 beta 14.01 beta tam sürümde olmazsınız onun için iTunes lazım.

iOS 14 Full olarak çıktığında cihazınıza yeniden güncelleme bildirimi gelecektir. Ayrıca yedek almayı kesinlikle unutmayın, betalar tehlikelidir.

Hocam siz galiba bilmiyorsunuz iOS 11 betadan beri beta kullanıyorum evet aşırı kasıyor tehlikeli derken ne demek istediniz güncellme bildirimi derken tam kararlı sürüme geçmek için iTunes ile yapılıyor.

Hocam siz galiba bilmiyorsunuz iOS 11 betadan beri beta kullanıyorum evet aşırı kasıyor tehlikeli derken ne demek istediniz güncellme bildirimi derken tam kararlı sürüme geçmek için iTunes ile yapılıyor.
Ne güzel, ben de 7'den beri kullanıyorum. Beta iOS kurulumu sakıncalıdır. Cihaz açıldığında içinin bomboş olduğunu görmek istemeyiz.

Ne güzel, ben de 7'den beri kullanıyorum. Beta iOS kurulumu sakıncalıdır. Cihaz açıldığında içinin bomboş olduğunu görmek istemeyiz.
Merhaba. Ben de beta indireceğim ve iTunes ile yedek aldım ama endişeliyim tam yedek aldı mı emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim çünkü önemli belgeler var cihazda.

Geri
Yukarı