iOS 14 yüklendi fakat bir değişiklilik olmadı

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba iPhone 7 Plus modeline iOS 14 sürünümünü yükledim. Defalarca kez kontrol etmeme rağmen başka güncelleştirme de gözükmüyor. Herhangi bir farklılık hissetmedim. Apple'ın lansman ettiği şekilde dönüşmedi.

Yeni araç takımları falan yok mu?

Cihazı tekrar başlatıp güncellemeleri kontrol edebilir misiniz? Sürüm iOS 14.0 olarak gözüküyor mu?

Yine olmazsa yedek alarak iTunes üzerinden tekrar kurun veya geçici olarak 14.2 kurabilirsiniz.

Ana ekranda farklılık görmemeniz normal. Tema olarak farkı yok iOS 13 ile iOS 14'ün. Fark widget ve uygulama arşivi gibi yerlerde var.

Haklısınız hocam araç takımları, uygulama arşivi, arama ekranı için kompakt tasarım, resim içinde resim vb. özelliklerinden de bahsetmem gerekiyordu.

Widget'leri ana sayfaya taşıyoruz artık, daha ne olsun asdfasdfdsa :D.
Hocam öyle demeyin, UI olarak çok bir değişiklik olmasa da gayet güzel getirileri var. Telefonun artık araba anahtarı olarak kullanılabilmesi gibi.
Aa, bir dakika... Böyle inovasyonları dert etmek için önce araba alabilmemiz gerek :D.

Şaka bir yana "Bunu bilmem kaç güncelleme önce getirmeniz lazımdı." dediğim şeyler olsa da cidden güzel yanları da var yeni sürümün. Gizlilik konusunda uygulamalara göz kırptırmıyor bile.

Ana ekranda farklılık görmemeniz normal. Tema olarak farkı yok iOS 13 ile iOS 14'ün. Fark widget ve uygulama arşivi gibi yerlerde var.
Benim demek istediğim arayüzde bir değişiklilik olmadığı kendi sitesinde arayüzde büyük değişiklikler gösteriyordu. Sadece ufak tefek şeyler değişmiş o anlamda söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı