iOS 15.0.2 ve iOS 15.1 sonrası telefonda takılma hissi

Oğuzhan661

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

iPhone 12 cihazımda 15.0.2 ve iOS 15.1 sürüm güncellemeleri sonrası gözle görülür performans düşüşleri yaşıyorum, cihazın ayarlar kısmında aşağı yukarı kaydır yaparken bile beyaz font üzerindeki yazılar sanki üst üste biniyor gibi oluyor, herhangi bir uygulamayı kapatmak için yukarı kaydırdığımda uygulamanın ikonlarında tuhaf görüntü bozuklukları oluyor. Aynı şekilde Instagram ve YouTube uygulamalarındada tuhaf takılmalar oluyor. Bahsettiğim bu sıkıntılar iOS 15.0.1 güncellemesinde yoktu, yaptığım son iki güncelleme sonrası olmaya başladı.

Benimle aynı cihazı kullanıp, bu sürüm güncellemelerinden sonra aynı sorunları gözlemleyen var mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

İOS 15.2 güncellemesini bekliyorum eğer düzelme olmazsa dediğiniz yolu deneyeceğim.
Bence 15.2 güncellemesini beklemeyin, çünkü yakın zamanda çıkmayacak gibi duruyor. Daha 1. betası yayında.

Apple'ın güncelleme yayınlama sıklığı hakkında hiçbir fikrim yok, sizce tahmini olarak ne zaman yayınlanır bir fikriniz var mı ?
2-3 haftaya gelir diye düşünüyorum.

Bugün ben de iOS 15.1'e geçiş yaptım bahsettiğiniz sorunları yaşamadım. Cihaz iPhone 12.

Dip: 15.0. 2 sürümüne geçiş yaptıktan sonra telefonun pil performansı yavaş yavaş oturmuştu. 1-2 gün sonra düzelebilir kendiliğinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı