iOS 16 iPhone 12 Mini'yi yavaşlattı

Cavidov

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, şu an iOS 16 beta 4 kullanıyorum ve iOS 15'e göre gözle görülür bir yavaşlama ve ısınma problemi var telefonda, model 12 mini 128 GB, başka yaşayan var mı? Çözümü vs. var mı acaba normal iOS 16 piyasaya çıktığında da bu şekilde devam etmez umarım.

Arkadaşlar selam, şu an iOS 16 beta 4 kullanıyorum ve iOS 15'e göre gözle görülür bir yavaşlama ve ısınma problemi var telefonda, model 12 mini 128 GB, başka yaşayan var mı? Çözümü vs. var mı acaba normal iOS 16 piyasaya çıktığında da bu şekilde devam etmez umarım.

Çözümü iOS 15'e geçmek olabilir. Daha beta sürümünde böyle şeylerin olması olası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beta sürümü daha resmi yayınlanmamış kullanıcı deneyimlerini ölçmek için sunulan optimizasyonu yapılmamış işletim sistemleri diye biliyorum. Betadaysa normal yani ama beta sürümü kullanıp ne yapacaksınız bilmiyorum hocam. Tam sürümün sunulmasını beklemelisiniz bence. W11'de de böyleydi.

iOS 16 telefonunuzu yavaşlatmadı. iOS 16 Beta 4 telefonunuzu yavaşlattı, betada daha.

Cevabı bulmuşsunuz aslında :) beta sürümleri arasında tutarsızlık olur. Optimizasyon denemeleri yaparlar. Mesela 4 de çok kasıyorsa 5 de düzelir gibi gibi. Kullanılmayacak derecedeyse ve önemsizse geçin bence iOS 15'e

iOS 16 sürümünden iOS 15 sürümüne geçiş yapabilirsiniz hocam.

Bu adresten uygun dosyayı indirip iTunes aracılığı ile geri yükleme yapabiliyorsunuz.

iOS 16 sürümünden iOS 15 sürümüne geçiş yapabilirsiniz hocam.

Bu adresten uygun dosyayı indirip iTunes aracılığı ile geri yükleme yapabiliyorsunuz.
Teşekkür ederim.

Beta sürüm kurmanızı önermem, zaten iOS 16'nın çıkışı bayağı gecikecek gibi duruyor. Betaların sürümlerinde bu açıkca belli. Bence eylül sonunu hatta Ekim'i bulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı