iOS 7 vs. iPhone 4

K

Kifune

Ziyaretçi
2 hafta önce Iphone 4'e Ios 7 Beta 1 kurmuştum. Fazla olmasada kasıyordu. Bu kasma beta bitince düzelir mi ? Yoksa ben IOS 6.1.3 te mi kalayım ?

umutbabaaaa

Hectopat
En iyi cevaplar
0
6.1.3 ' DE Kasma olmuyorsa dönebilirsiniz.
Hangi sistem daha stabilse şuan onda kalmalısın.

Ziya Erkara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
iOS 7 beta sürümü sonuçta bazı kasmalar ve hataların olması çok normal. Ancak beta 2 ve 3'te bu hatalar giderildi ve giderilmeye de devam edecek. Betalar gelmeye devam ettikçe ve telefonunu güncel tuttukça iOS 7'de sorun yaşamazsın, tadını çıkar.

Emou

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Elazığ
iPhone 4 İOS 7'yi kaldırabilir mi bilmiyorum.Bence iPhone 3GS'deki İOS 6 kasmaları iPhone 4 İOS 7'de olabilir.Bunun için SHSH kaydını şimdiden almaya başla bence.

DaRK

Hectopat
En iyi cevaplar
0
2 hafta önce Iphone 4'e Ios 7 Beta 1 kurmuştum. Fazla olmasada kasıyordu. Bu kasma beta bitince düzelir mi ? Yoksa ben IOS 6.1.3 te mi kalayım ?
Beta versiyonların kasması normal bir durumdur. Apple iPhone 4 donanımının iOS 7 için düşük olduğunu düşünseydi 3GS gibi güncellemeden çekebilirdi. Final sürümü çıktığında da az da olsa kasma olabilir tabii ama bir Beta versiyonlar gibi değil.

KS
K

Kifune

Ziyaretçi
Onları izledim. Beta 1'i kurdum. Şimdi asıl sürüm çıkınca ios 6.1.3'te mi kalayım yoksa ios 7'ye geçeyim mi ona karar veremedim.

ForAnAngeL

Gigapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
63
Yer
Hell
Belki de artık iPhone 3GS gibi miadını doldurmuş ve donanımı yetersiz kalıyordur.

ForAnAngeL

Gigapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
63
Yer
Hell
Ben de 3GS'den geçtim S4. Bakalım ne zamana kadar destek verecek Samsung.

Yukarı