iOS 9 uygulama geçmişi ekranını iOS 8'deki Görünüme Çevirme

Anıl123988

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iOS 9'daki şu üst üste duran uygulamalar androide benziyor. Çok can sıkıyor. Bilmiyorum benim gibi düşünmeyen çok kişi var ama bence çok ama çok kötü. Sormak istediğim şu; bunu iOS 8'deki motife geri döndürebilirler mi? Yapsalar keşke.

Bir yolunu bulursanız banada söyleyin ihtiyacım var o home ekranını özlüyorum siz anladınız zaten neyse kolay gelisin.

Aslında bu konuyu biraz daha erken açsaydınız size apple destek ten ios 8.4.1 dosyasını atardım sizde onu itunes üzerinden yükleyebilirdiniz. Apple ios 9 çıktıktan 3 veya 4 gün sonra bu dosyaları kaldırdı. Şimdi tek bir şansınız jailbreak yaparak internet üzerinden ios 8.4.1 indirmek. Eğer ki garanti kapsamında ise aygıtınız yapmayınız; aksi taktirde aygıt arızalandığında aygıtınız garanti kapsamına girmeyecektir. Tabiki karar sizin. Sırf bunun için jailbreak yapıcam diyorsanız size yardımcı olabilirim. (Benim düşünceme göre o kadar da kötü değil.)

iOS 9 için jailbreak yok. O yüzden bu çözüm önerisi için de şu an için yapabileceğiniz bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı